Нічого собі! Генпрокурор Руслан Рябошапка зробив заяву про арeшт Петра Порошенка

Юмор

Новий Генпрокурор України Руслан Рябошапка (Rouslan Riaboshapka) вимагає негайного зняття депутатської недоторканості з Петра Порошенка і притягнення його до кримінальної відповідальності!

Відповідаючи на питання, чи може він стати тією людиною, яка приходить до Верховної Ради України і просить про арешт колишнього президента, Рябошапка заявив: “Не просить, а вимагає. Немає різниці: колишні президенти, народні депутати або хтось ще. Перед законом всі рівні. Скажімо так, рука не здригнеться по кому завгодно, хто є в парламенті і водночас переступив межу закону”.

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка (Rouslan Riaboshapka) має намір подати до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з кількох депутатів (у тому числі і з Петра Порошенка) до 1 січня 2020 року, коли вступлять в силу зміни до Конституції про скасування депутатського імунітету.

Учора увечері прес-секретар ДБР Анжеліка Іванова заявила, що Петро Порошенко є фігурантом 13 кримінальних справ.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка звільнив першого заступника генерального прокурора Дмитра Сторожука.

Сторожук був “смотрящим” від партії “Народний фронт” у ГПУ. У його функції входило блокувати розслідування всіх кримінальних справ щодо керівництва “Народного фронту”.

Так Сторожук незаконно закрив справу про стрілянину нардепа Сергія Пашинського, а також організував фальсифікацію кримінальної справи проти власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка.

Браво! З Богом! Справедливість має восторжествувати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *