Pociяни пoвcтaли пpoти Бaйдeнa… Тe щo витвopили нaвiть Пyтiнy нa гoлoвy нe нaлaзиmь (вiдeo)

Юмор

Учасники пропагандистської організації “Загони Путіна” записали відеозвернення, в якому заявили, що не визнають вибори президента США. Вони закликали інші країни світу приєднатися до їхньої позиції.

Прокремлівські активісти назвали вибори “вакханалією” і “потворним шоу”. Відповідне відеозвернення вони опублікували на своєму ютуб-каналі.

Представниця “Загонів Путіна” сказала, що США “втручаються в політичне життя інших країн, а у себе порядок навести не можуть”.

Слава богу, що ми живемо в Росії, а не в Америці,
– заявила вона та інші обурені фанати Путіна.Довідка. 3 листопада у США відбулось голосування на президентських виборах, проте підрахунок голосів триває досі. Кандидатами на пост президента є чинний президент Дональд Трамп і ексвіцепрезидент Джо Байден.

Що таке “Загони Путіна”?

Неформальний рух “Загони Путіна” створив Марат Дінаєв, активістами є люди похилого віку, які періодично висловлюються на громадські і політичні теми, а також проводять акції.

Вони забивали дошками вхід у штаб опозиціонера Олексія Навального в Краснодарі та називали COVID-19 вигадкою президента США.


Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *