Щойно! Їх звільнили – Єрмак в шоці. Зеленський такого не чекав – ніж в спину. Просто в ОП

Юмор

Ситуацію зі зривом спецоперації щодо затримання “вагнерівців” вперше прокоментував її куратор, представник українських спецслужб із псевдо Богдан.

Своєю інформацією він поділився в програмі “Прямий доказ”, пише видання Цензор.нет.

Богдан зазначає, що ідея виманити російських найманців, які брали участь у війні на Донбасі, і пред’явити їм обвинувачення за злочини, виникла серед оперативників ГУР МО. Потім її підтримало керівництво. Так влітку 2019 року почалася так звана “вагнерівська” спецоперація.

“Особливо вона розвинулася восени, коли збиралися, відповідно, ці десятки людей, які підпадали під тих, хто наробив біди у нас на сході”, – розповів розвідник.

За його словами, ОП не віддав належного цій спецоперації від самого початку, а особливо на завершальній стадії. Крім того, стався витік інформації.

“У нас у високому керівництві держави сидить “миша”. Така величезна “миша”, явно з можливостями зателефонувати комусь туди і сказати про це. Це не рівень прибиральниці, секретарки чи особи, яка миє вікна.

Цей рівень має бути такий, щоб його там почули такі люди і таким чином, щоб сталося те, що сталося”, – констатує Богдан.

Після цього, за словами розвідника, почалася “зачистка” в кадровому складі і приховування слідів проведення спецоперації.

“Банально, майже всіх осіб, які були задіяні в цій спецоперації, з керівного складу, було звільнено. І проти них вже порушено кримінальні справи”, – розповідає Богдан.

Водночас, зазначає він, справи не стосуються розголошення державної таємниці. “Шиють” розкрадання майна, використання службового становища тощо.

“Це банальна помста, не більше”, – впевнений Богдан.

Варто зазначити, що ще 17 серпня, Агент Національного антикорупційного бюро, ветеран АТО Євген Шевченко заявив, що затримання в Білорусі групи ПВК “Вагнер” було спланованою і тривалою операції контррозвідки Служби безпеки України, проте її проведення зірвав очільник офісу президента Андрій Єрмак.

Також він звинуватив посадовця в державній зраді.

За словами Євгена Шевченка, це достовірна інформація з негласних слідчо-розшукових дій (НСРД), зокрема інтерв’ю з “вагнерівцями”, які поки перебувають під грифом “таємно”, але ймовірно будуть опубліковані.

“За день до планованого арешту заступник голови СБУ Баранецький здійснив доповідь особисто президенту України, під час якої також був присутній глава ОПУ Андрій Єрмак. Після доповіді Єрмак захотів негайного скасування операції нібито через те, що впродовж чотирьох днів мав відбутися великий обмін полоненими”, – розповів агент НАБУ.

За його словами, скасувати операцію було неможливо, адже “вагнерівці” вже прямували до столиці Білорусі на автобусі. Але незабаром Руслан Баранецький “був змушений підкоритися президентові, який підтримав позицію Єрмака”.

Всі вони, заявляє Шевченко, нібито домовилися про те, що відкладуть виліт найманців із Мінська на чотири дні.

Посилаючись на дані СБУ, Шевченко зазначив, що вже наступного дня російська ФСБ у повному обсязі отримала інформацію про підготовку спецоперації українських контррозвідників. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *