Щойно! Євросоюз шокував новим рішення щодо Лукашенка, одноголосна позиція: “не зважаючи на обставини”

Юмор

4 вересня офіційно стало відомо, що Європейський Союз серйозно налаштований запровадити санкції проти команди президента Білорусу Олександра Лукашенка, якого не визнає легітимним міжнародна спільнота.

Варто звернути увагу на те, що ЄС не хоче вносити самого білоруського диктатора у санкційні списки. Що важливо розуміти, проти включення Лукашенко до списку санкцій виступає Німеччина, яку підтримують Франція і Італія. Берлін і Париж наразі намагаються переконати своїх партнерів, що канали зв’язку з Лукашенком повинні бути відкриті за будь-яких обставин, а санкції цьому завадять.

Про це інформує німецьке видання DIE WELT.

Варто звернути увагу на те, що декілька держав-членів, в тому числі країни Балтії і Польща, не згодні з такою позицією і вимагають, щоб прізвище Лукашенка також внесли до списку санкцій ЄС. Згідно з останніми даними, офіційний список нарешті оприлюднять наступного тижня або через два тижні, — про це повідомляють європейські дипломати.

“Переговори надзвичайно важкі, оскільки будь-який список повинен бути схвалений всіма країнами-членами одноголосно”, — розповіло анонімне джерело видання.

Що важливо нагадати, 31 серпня Литва, Латвія та Естонія стали першими у світі державами, які завдали потужний санкційний удар після суперечливих виборів та придушення мирних протестів у Білорусі. Ці члени Євросоюзу внесли у санкційні списки 30 білоруських чиновників, включно з Лукашенком.

Нагадаємо, що 3 вересня Олександр Лукашенко шокував світ новими гучними погрозами — він офіційно повідомив про те, що уже розгорнув практично половину своєї армії. Диктатор переконує, що головна причина – складна ситуація на заході, на кордонах із Євросоюзом. Також одіозний політик підкреслив, що армія країни взяла під контроль кордон із Литвою та Польщею. Про це Олександр Лукашенко розповів під час зустрічі з російським прем’єром Михайлом Мішустіним. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *