Щойно стало відомо! Вони це зробили, попередження не допомогли. У Зеленського уже готова відповідь

Юмор

Україна готується ввести санкції проти Нікарагуа через незаконне призначення почесного консула в тимчасово окупованому Криму.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив під час онлайн-брифінгу.

За його словами, влада Нікарагуа зробили недружній крок по відношенню до України.

«Нам стало відомо, що на жаль, не дивлячись на попередження України не вдаватися до такого кроку, уряд Нікарагуа офіційно призначило почесного консула в Автономній Республіці Крим, тимчасово окупованій Російською Федерацією», – заявив Кулеба.

Відзначимо, що таким чином, на окупованому півострові відкривається почесне консульство

«Це, підкреслюю, не класичний консул, а саме Почесний консул. Це особлива форма представництва, коли громадянин країни, в якій консульство відкривається, починає представляти інтереси тієї країни, консульство відкриває », – сказав міністр.

За словами Кулеби, особливо кричущим є той факт, що на посаду почесного консула призначений одіозний Олег Белавенцев Олег Євгенович.

«У 2019 Святошинський районний суд Києва засудив Белавенцева до 13 років ув’язнення за посягання на територіальну цілісність і недоторканність кордонів України. Белавенцев Олег Євгенович був одним з активних учасників спроби анексії Криму, і тому призначення на посаду почесного консула є особливо кричущим і нахабним кроком », – сказав Кулеба.

Нагадаємо, що відомий курорт закрив кордон для українців. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *