Щойно! Перенесення виборів в Україні! Пролунала гучна заява з офісу президента

Юмор

В Офісі президента України вважають, що ніяких підстав для перенесення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року немає.

Єдина причина, за якої це могло б трапитися, – різке погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус. Втім, як пише “РБК-Україна”, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк запевнив, що наразі ситуація з COVID-19 відносно контролюється.

Водночас перенесення або скасування виборів є складним юридичним процесом, який тягне за собою величезні витрати з бюджету і згодом обов’язково може спричинити судові процеси.

Тобто причини для перенесення повинні бути настільки забійними і юридично вивіреними, щоб мати можливість відстояти все це в судах і отримати право на законне списання об’ємних бюджетних коштів, витрачених на організацію процесу“, – пояснив Подоляк.

На його думку, тему перенесення виборів в медіа нібито активно розгойдують практично всі політичні групи та опозиційні сили.

“Це банальний, низьковитратний, некреативний, але досить скандальний спосіб вести агресивну частину пропагандистської виборчої кампанії”, – зазначив радник голови ОПУ.

Водночас ще одне джерело в оточенні президента Володимира Зеленського переконане, що тезу про перенесення виборів спеціально розкручують Telegram-спільноти, використовуючи її проти влади.

“Всі ці ресурси мають російський і проросійський слід. Їм вигідні такі настанови. Тим самим закидається сигнал виборцям: мовляв, влада злякалася і скасує вибори, бо програє”, – сказав співрозмовник, наголосивши, що скасовувати чи переносити вибори у владі таки не планують.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Центральна виборча комісія України спільно з Міністерством охорони здоров’я розробили рекомендації щодо проведення місцевих виборів в умовах карантину. Виборче право не буде обмежене навіть для громадян з ознаками ГРВІ та температурою до 37,3 градусів. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *