Щойно! Лукашенко шокував вчинком: білоруси в шоці. Він зв’язався з ним – це кінець

Юмор

Президент Білорусії Олександр Лукашенко обговорив з президентом Росії Володимиром Путіним ситуацію в Білорусі, повідомила прес-служба Лукашенка.

Вони обговорили ситуацію, «яка складається всередині і навколо Республіки Білорусь», передає БелТА. Деталі розмови в повідомленні агентства не наводяться.

Раніше Олександр Лукашенко повідомляв, що хоче зв’язатися з паном Путіним, щоб обговорити загрозу, яка існує не тільки для Білорусі. Він заявив про «елементах зовнішнього втручання» і про координацію протестів в країні.

Також Лукашенко зазначив, що те, що відбувається в республіці стосується всього простору Союзної держави

«Тому що це вже загроза не тільки Білорусі. Знаєте, деякі росіяни, я дивлюся, там, занадто розумні, починають кричати: ось, Білорусь, так, що не так … Я хочу сказати, що захист сьогодні Білорусі – це не менше, ніж захист всього нашого простору, Союзної держави, і приклад іншим. Якщо білоруси не витримають, покотиться ця хвиля туди. Тому за нас так вчепилися ».

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі пройшли вибори президента. Після закриття виборчих дільниць в республіці почалися несанкціоновані акції протесту проти фальсифікацій результатів. В ході протестів міліція і внутрішні війська застосовують проти демонстрантів сльозогінний газ, світлошумові гранати і гумові кулі.

Пізніше в країні почався страйк на найбільших промислових підприємствах, співробітники вимагали проведення нових виборів і припинення жорсткого поводження з протестуючими на демонстраціях. Всі штаби опозиційних кандидатів заявили про невизнання офіційних результатів виборів. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *