Щойно! Лукашенко зробив термінову заяву після розмови з Путіним, прийнято радикальне рішення: “Як президент я…”

Юмор

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в різких тонах відмовився від допомоги інших держав

Як повідомляє Politeka.net, 15 серпня він висловився про ситуацію з протестами під час наради в Міністерстві оборони, передає портал “TUT.by”.

За словами Олександра Лукашенка, в Білорусі продовжують загострювати обстановку і розгойдувати конфлікт. Він поспішив запевнити, що не має наміру віддавати країну і буде зберігати контроль:

“Дісталися до трудових колективів. Хочу в черговий раз сказати, що з цього нічого не вийде. Країну ми нікому не віддамо. Ситуацію ми утримаємо”.

Олександр Лукашенко додав, що Білорусі пропонують посередників з-за кордону і навіть створюють для країни альтернативний уряд. Як заявив президент, він не планує користуватися такими послугами.

“У нас є нормальний уряд, створений за Конституцією. Нам не потрібні ніякі закордонні уряди, ніякі посередники”, – підкреслив глава держави. – “Мені здається, що, не ображаючи керівництво цих республік, я хочу сказати: ви у себе порядок наведіть”.

Крім того, Олександр Лукашенко звернувся до незадоволених громадян через погрози сім’ям білоруських військових і силовиків. Він попередив про жорсткі наслідки:

“Не треба грати з вогнем!”,- сказав президент. – “Утихомирьтесь, заспокойтеся. Якщо там є мужики, будьте мужиками. Хочете повоювати, побитися — будь ласка, але давайте мужики з мужиками. Не треба вперед виставляти дівчат і погрожувати сім’ям. Я, як президент і головнокомандувач, хочу сказати, ті, хто тролять сьогодні, загрожують сім’ям, до дітей дійшли військовослужбовців, вони просто не розуміють, що може статися”. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *