Щойно! Лукашенко відзначився новою резонансною заявою, були інші плани. “Незважаючи ні на що”

Юмор

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не видав би затриманих бойовиків приватної військової компанії “Вагнера” Києву навіть при відповідному запиті з боку українських властей.

Про це повідомив головний редактор радіостанції “Говорить Москва” Роман Бабаян, який брав участь в інтерв’ю з білоруським лідером.

“І тут я йому (Лукашенка – ред.) задаю питання, я кажу: “Олександр Григорович, а якщо б приїхав, припустімо, український прокурор і привіз би вам якісь папери”, – тобто я мав на увазі видачу, – на це він сказав: “Ні, я б все одно, незважаючи ні на що запитав би цих людей, куди вони хочуть виїхати, і якщо б вони сказали, що хочуть виїхати в Росію, я б віддав розпорядження, щоб вони поїхали в Росію”, – сказав журналіст в ефірі радіостанції “Говорить Москва”

Нагадаємо, понад 30 найманців були затримані напередодні президентських виборів у Білорусі. За даними української сторони, частина з них воювала на Донбасі, тому їх повинні були передати Києву. Зрештою Мінськ не задовольнив цей запит і передав їх Росії.

Нагадаємо, найманців затримали в республіці Білорусь ще в кінці липня, місцеві силовики звинуватили їх у підготовці масових заворушень. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *