Щойно! Зеленський зробив це – українці чекали. Ламає старі схеми – все для людей. Просто браво!

Юмор

Хорошу ранкову новину вирішив повідомити українцям блогер і юрист Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Фейсбук.

Подаємо в оригіналі:

“Буквально кілька днів тому Кабмін своєю постановою нарешті запустив механізм передачі державних сільськогосподарських земель об’єднаним територіальним Громадам.

В цілому це становить близько 2 МІЛЬЙОНІВ ГЕКТАРІВ.

Цій події передував національний земельний форум “Земля – ​​Народу”, під час якого президент Володимир Зеленський підписав указ “Про заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин”.

Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність.

Це рішення дозволить зробити громади реальним і повноправним власником земельних ресурсів.
Тих самих ресурсів, які протягом багатьох років просто розкрадалися тими, хто мав доступ до влади і міг “Пролобіювати” будь-які рішення про передачу землі собі і своїм Наближеним.

Ну а тепер, земля буде знаходитися під контролем громад і працювати на їх розвиток і Благополуччя.

І так відбувається тоді, коли до влади приходить людина яка думає про ЛЮДЕЙ, а не про свою власну кишеню.
Так відбувається тоді, коли державою керує людина, яка не боїться ламати старі схеми і живе виключно за законом і по совісті.

І за це йому величезний і щирий Респект “.

Відзначимо, що президент Зеленський також відповів на петицію українців про розмитнення “евроблях”, яка зібрала 27 тисяч підписів.

У відповіді на петицію Зеленський зазначив, що 9 листопада відбулося засідання податкового комітету Ради, на якому розглянули низку законопроектів, що стосуються змін в податкові і митні правила, які застосовуються до операцій з постачання в Україну та ввезення на митну територію України транспортних засобів.

За його словами, серед проектів законів, які розглядалися, – № 3704 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо впорядкування структури акцизного податку” і № 3706 “Про внесення змін до розділу ХХ” Прикінцеві та перехідні положення “Митного кодексу України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України “.

Зеленський додав, що за результатами проведеного обговорення Комітет Ради прийняв рішення підготувати доопрацьований законопроект і з цією метою створити робочу групу під головуванням заступника голови комітету Олександра Ковальчука із залученням до йго роботи представників Кабміну.

Президент додав, що направив звернення до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням сприяти роботі зазначеної робочої групи та напрацювання необхідних законодавчих ініціатив. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *