Щойно! Зеленський звільнив його – указ підписано. Його просто “злили” – Банкова гуде!

Юмор

Сергій Трофімов був звільнений с посади Першого заступника керівника Офісу президента України.

Трофімов звільнився за поданою ним заявою, про що йдеться в указі голові держави №482/2020.

Згідно наступного указу, Зеленський призначив Трофімова радником президента поза штатом.

Раніше повідомлялося, що Трофімова можуть звільнити через незадовільну роботу ОПУ з головами обласних держадміністрацій і провал партії “Слуга народу” на місцевих виборах.

“Трофимов все. Його вижив з «теплого місця » Глава Офісу Президента Андрій Єрмак, який” просив “Зеленського перезавантажити ОП ще в березні місяці, коли про це дізналися, то почали зливати Єрмака, але той утримав позиції і домігся свого.

Також Трофимова «злили» через те, що він повністю провалив регіональний кейс і комунікацію з регіональними елітами. Губернатор Кіровоградської області, який погорів на хабарі, був людиною Трофимова – це йому довго згадували всы в ОП.


Губернаторапад скоро почнеться.

Єрмак ще примудрився повісити на Трофимова «поразку в регіонах» на місцевих виборах.

Призначення Трофимова позаштатним радником Зеленського – це фіктивна посада”, – пише” Легітимний “.

Один зі співрозмовників УП в Офісі президента каже, що результат на виборах – не єдина причина для звільнення. “Зеленському стало відомо про зловживання Трофімова щодо ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція – ред.). Рішення про його звільнення було прийняте ще до місцевих виборів”

Ще одне джерело “Української правди” в ОП зазначило, що “ймовірність звільнення Трофімова висока”, проте розмови щодо цього у них із Зеленським ще не було.

Згодом співрозмовник “Української правди” у команді президента заявив, що Трофімова можуть звільнити із займаної посади, але він надалі працюватиме у відомстві. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *