Шах і мат! Зеленський – переміг, це сталося: загнали у глухий кут. Великий день для країни

Юмор

Член команди українського лідера Володимира Зеленського та очільник делегації від України в ТКГ Леонід Кравчук неочікувано для всіх назвав величезною помилкою комплекс заходів, які були ухвалені 5 років тому в Мінську.

За його словами, деякі пункти документа заважають офіційному Києву приймати правильні рішення, які б допомогли повернути під контроль державний кордон з Росією. Український політик також звернув увагу на те, що мінські домовленості гальмують майбутні рішення по Донбасу.

Своєю думкою Леонід Крачук поділився в інтерв’ю “ТСН”.

“ЦЕ ПОЛІТИЧНИЙ ЗАШМОРГ НА ШИЇ УКРАЇНИ Й ОДНЕ З ГАЛЬМ, ЯКЕ СКРІЗЬ І В УСЬОМУ ЗАВАЖАЄ НАМ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ. 11 ЛИСТОПАДА МИ ЗАСІДАЛИ В ТКГ. ВОНИ ПОВТОРЮВАЛИ ОДНЕ Й ТЕ Ж САМЕ, ЩО, МОВЛЯВ, УКРАЇНА ЗМІНЮЄ ФІЛОСОФІЮ І ПОРЯДОК МІНСЬКИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ. ЩО ТАМ ЗАПИСАНІ СПОЧАТКУ ВИБОРИ, А ПОТІМ КОРДОН, А УКРАЇНА ХОЧЕ НАВПАКИ”, – ПОЯСНИВ СВОЮ ПОЗИЦІЮ З ЦЬОГО ПРИВОДУ ЛЕОНІД КРАВЧУК.

Політик також нагадав українцям про те, що в одному з пунктів документа зазначається, що спочатку на окупованих територіях Донбасу повинні відбутися вибори, після чого можна буде говорити про відновлення державного кордону. Член команди Зеленського розповідає, що тепер команда очільника Кремля Володимира Путіна “тицяє цим в очі” і навіть слухати не хоче, що комплекс заходів підписали за дуже складних умов, коли вже тривали військові дії. Леонід Кравчук наголосив, що у мінському процесі ухвалили дуже багато документів, тому важливо звертати увагу на весь комплекс рішень, а не акцентувати на одному пункті про вибори і кордон.

“МИ НАМАГАЄМОСЯ ПЕРЕКОНАТИ, АРГУМЕНТУЄМО, ГОВОРИМО ПРО МОЖЛИВІ КОМПРОМІСИ. Є, НАПРИКЛАД, ІДЕЯ, ЩО, МОЖЛИВО, НЕ ВЕСЬ КОРДОН СПОЧАТКУ ПЕРЕДАВАТИ ПІД КОНТРОЛЬ УКРАЇНИ, МОЖЛИВО, РАЗОМ ІЗ СИЛАМИ ОБСЄ. Є БАГАТО ВАРІАНТІВ, АЛЕ ГОЛОВНИЙ ПРИНЦИП — НЕ МОЖНА ПРОВЕСТИ ВИБОРИ ЗА УКРАЇНСЬКИМ ЗАКОНОМ НА ТЕРИТОРІЇ, ДЕ НЕМАЄ АНІ ГРАМА УКРАЇНСЬКОГО”, – ПІДКРЕСЛИВ ЧЛЕН КОМАНДИ ПРЕЗИДЕНТА.

Окрім цього, Кравчук назвав передумову для зустрічі Зеленського і Путіна.

Колишній президент відмітив, що Український “План спільних дій” з урегулювання на Донбасі може стати передумовою для зустрічі президента Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним. Зустріч можлива в рамках нормандського формату.

“Я СКАЗАВ, ЩО ЦЕ (“ПЛАН СПІЛЬНИХ ДІЙ”), Є, СЕРЕД ІНШОГО, ПЕРЕДУМОВОЮ. А САМ ПЛАН МАЄ БІЛЬШ ШИРОКУ ЗАДАЧУ – ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСЯГНЕННЯ МИРУ НА ДОНБАСІ. ЦЕ ГЛОБАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ НАС”, – ЗАЗНАЧИВ КРАВЧУК.

За його словами, для вирішення цього завдання необхідна зустріч “нормандської четвірки” в Берліні. Він також зазначив, що на відеоконференції політичних радників 13 листопада стане зрозуміло, чи відбудеться саміт цього року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *