Це перемога! Зеленський ошелешив країну несподіваним: не те, що обіцяли. Зміг лише він

Юмор

За 75 днів тиші на Донбасі загинула одна людина. Володимир Зеленський вважає це перемогою, однак додає, що не все обіцяне виконали.

Питання конфлікту на сході України президент вважає складним та хоче вирішити щонайшвидше, аби не гинули люди. Про це він заявив в інтерв’ю ВВС.

“Ми розблокували нормандський процес. Це діалог. Ми повернули всіх за стіл,”– зазначив Зеленський.

Він подякував за підтримку лідерам Франції та Німеччини Еммануелю Макрону та канцлерці Ангелі Меркель. А також нагадав, що завдяки нормандському формату Україна повернула 140 ув’язнених, серед яких не лише військові, а й громадські діячі, розвідники та журналісти.

З липня на Донбасі зафіксували 1 00 порушень режиму припинення вогню. Зеленський наголосив, що це трагічні цифри. Однак якщо порівняти їх і 80 чи 90 тисяч порушень у такий самий період раніше, різниця відчутна.

“Ми реально не реагуємо на якісь поодинокі постріли з окупованої території. Ми не маємо робити те, що призведе до ескалації цього конфлікту. Хоча є втрати”, – сказав президент.

За його словами, за 75 днів перемир’я загинула одна людина.

“Я вважаю, що це наша перемога. Але ми не зробили поки що все те, що обіцяли,”– підсумував Зеленський.

Також Зеленський розповів, про перемовини з Путіним і Мінський формат

“Що стосується тих розбіжностей, які є і в мене, і в нашому суспільстві, щодо того, що підписав пан Порошенко, так, вони є, і всі знають – і пані Меркель, і пан Путін – я йому неодноразово відкрито говорив: ні, будуть умови, будуть особливі умови, закон про особливий статус – це зміни в Конституції згідно з децентралізацією. Воно все має бути, я з цим згоден, але зміни Конституції, ті, яких вони хочуть, вони сьогодні неможливі.

І передача кордону українській владі після виборів – це неправильно. Ми не можемо забезпечити вибори там. Ніхто зі спостерігачів не приїде. Хто буде приїжджати на ту частину і проводити там вибори, якщо там є озброєні люди.

Усі це розуміють. Але ми йдемо за Мінськом. Є таке, треба, щоб Мінськ був трішечки гнучкішим. Ви розумієте, що пройшов час…”

Окрім цього в інтервю президент України Володимир Зеленський очікує, що США і далі підтримуватимуть Україну незалежно від результатів виборів президента.

“Що стосується коментарів пана Трампа, то він така людина. Ми чуємо багато його коментарів із різних тем, але я знаю, що він особисто підтримує Україну. Також я чув таке від пана Байдена. Я з ним не спілкувався особисто ніколи, але я чув, він не раз говорив, що “ми допомагатимемо Україні”. І багато політиків США говорили: незважаючи на те, хто буде президентом, сам напрям, що Сполучені Штати нас підтримують”, – сказав Зеленський в інтерв’ю програмі HARDtalk на ВВС.

Він знову заявив, що не втручатиметься в американські вибори і пов’язані з ними питання.

“Ми зустрічалися і з представниками Сенату, і з представниками Конгресу, у нас є двопалатна підтримка України. Тому я не граю в ті чи інші такі, знаєте, дрібні речі, які можуть вплинути і на вибори в США, і потім й на те, що відбувається в моїй країні. На відмову від військової підтримки або підтримки стратегічного партнера США, підтримки в плані санкційної політики. Тому я в це не граю, і ніколи не гратиму. Вони – окрема країна”, – наголосив Зеленський.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *