Це необхідно побачити всім хто вважає ковід фейком 2020-го. Харків. Прямо у ці хвилини

Юмор

У Харківській обласній інфекційній лікарні не вистачає місць для нових пацієнтів. За минулу добу в області виявили коронавірус у 145 осіб, з яких 33 – госпіталізували.

Про це повідомила прес-служба Харківської облдержадміністрації. Чиновники пов’язують збільшення числа хворих в області з великою кількістю проведених тестувань на COVID-19.

“На сьогодні в обласній інфекційній лікарні перебувають 240 пацієнтів. В реанімації, розрахованій на 12 осіб, сьогодні знаходяться 10 пацієнтів, один з них – на інвазивній підтримці, інші – в кисневій масці”, – сказав виконуючий обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Геннадій Бондарчук.

У зв’язку з переповненням обласної лікарні, хворих на коронавірус буде приймати дитяча лікарня.

“На території дитячої лікарні підготовлений окремий корпус, в якому є 50 боксованих палат, де можуть бути розміщені 150 пацієнтів. Туди завезені протягом останнього тижня 100 точок доступу кисню. Тобто, там можуть знаходитися 100 пацієнтів, які потребують кисневої підтримки”, – відзначили Бондарчук.

Також зараз розглядається проєкт відкриття другого реанімаційного відділення в дорослій інфекційній лікарні на 20 ліжок.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *