Це відставка! Венедіктова зробила це. Ніхто не чекав – усунути, країна гуде

Юмор

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про відсторонення глави Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та його колег, підозрюваних в спробі захоплення влади, повідомляє Українська правда з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала подання до Вищої ради правосуддя про тимчасове відсторонення від посади голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка та його колег. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook сам Вовк, посилаючись на соцмережі. Також цю інформацію підтвердили УП в правоохоронних органах.

Подання в ВСП Венедиктова підписала в п’ятницю, 14 серпня. При цьому генпрокурор не підписала клопотання про дозвіл на затримання та взяття під варту Вовка та інших суддів ОАСК.

У соцмережі Вовк прокоментував рішення Вендіктовой, назвавши це “дуже хорошою новиною”.

“Ми більше ніж будь-хто інший зацікавлені в тому, щоб НАБУ отримало можливість довести все їх абсурдні звинувачення. Щоб вони не розповідали ЗМІ про те, що їм хтось заважає і нас хтось” покриває “. У НАБУ дуже хотіли, щоб прокурор підписала подання – прокурор підписала. Це насправді ніяк не вплине на розслідування “.

Нагадаємо, що в середині липня співробітники НАБУ прийшли з обшуком до Окружного адміністративного суду Києва. За підсумками обшуків детективи НАБУ оголосили про підозру чолі ОАСК Павлу Вовку, заступнику голови суду Євгену Аблов, п’яти іншим суддям і голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

За версією слідства, Павло Вовк та підконтрольні йому судді брали замовні рішення в своїх інтересах і в інтересах політичних еліт і бізнес-кіл. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *