У ці хвилини! “Нафтогаз” просто рознесли – шокуюча правда, Коболєв в ауті. Злили все – замінити, гучний скандал

Юмор

Компанія “Нафтогаз України” зазнала мільярдних збитків через діяльність нечесного і некомпетентного менеджменту.

Про це заявив колишній виконавчий директор національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, генеральний директор інвесткомпанії AYA Capital Юрій Вітренко в інтерв’ю телеканалу “Еспресо”.

Відзначимо, що за 9 місяців цього року збиток “Нафтогаз України” склав 17 млрд грн.

“Ну, (” Нафтогаз “- Ред.) повертається в статус« чорної діри ». Ми можемо згадати, що за часів Януковича і відразу після його втечі, вона якраз була” чорною дірою “. Це потім змінило ситуацію. Але зараз, на жаль, повертається все, як було раніше. Чому? Найголовніша причина – це некомпетентність і нечесність менеджменту. “, – стверджує Вітренко.

https://youtube.com/watch?v=igxc4rSntQo%3Ffeature%3Doembed

У самому “Нафтогазі” кажуть, що збитки компанії є наслідком зниження ціни на газ. Однак Вітренко цю тезу категорично відкидає. За його словами, вина за збитки “Нафтогазу” лежить виключно на менеджерах компанії.

“Є зовнішні чинники. Але” Нафтогаз “не є класичною нафтогазовою компанією, нормальною, комерційною, яка купувала, наприклад, якісь ліцензії на аукціонах з видобутку газу. Їй ці ліцензії передали безкоштовно, як державні активи, часто разом з облаштованими свердловинами. І “Нафтогаз” з видобутку був прибутковим, навіть якщо ціна на газ була в рази менше, ніж зараз, вже після того, як вона трохи знизилася на ринку. Крім того, “Нафтогаз” не тільки видобуває газ. Він транспортує нафту, зберігає газ, керує найбільшими газовими сховищами в світі, займається іншими видами діяльності. Тому навіть такий фактор, як зниження цін на газ, не є визначальним, не повинен бути визначальним для такої компанії, як “Нафтогаз”. Тобто “Нафтогаз” повинен в таких умовах повинен бути трохи менше прибутковим “.

Також він заявив про те, що взагалі не розуміє чим зараз, займається топ-менеджмент компанії, головою правління якої нагадаємо, є Андрій Коболєв.

“А чим тоді займається менеджмент” Нафтогазу “? Якщо він не відповідає ні за що в нас. Якщо видобуток падає – винен хтось інший. Борги не повертають – винен хтось інший. А хто змушував менеджмент” Нафтогазу “проводити реформу таким чином, щоб, як в анекдоті, коли “примусь дурня Богу молиться, він і лоба розіб’є”. Що вони зробили так, що компанії Фірташа, з якими вони нібито борються, не розраховуються з ними? При цьому їм створили умови, коли зараз вони можуть продавати газ населенню з маржею 40-50%. Такого ж ніколи не було. У них маржа була 2-3-5%. Вони як би борються з Фірташем, одночасно створюють йому кращі умови: борги погашати потрібно, маржу можна мати нереальну, так як у нього залишилися практично всі споживачі. Не можна було подумати просто заздалегідь, що таке станеться? “

Поряд з цим, аудитори, перевіряючи діяльність “Нафтогазу” за часів роботи Вітренко, виявили ряд порушень, які призвели до 175 млрд грн бюджетних втрат. Однак, Вітренко запевняє, що і ці втрати пов’язані з незграбною діяльністю інших менеджерів компанії. А він, мовляв, не має до цього ніякого відношення.

“Претензія до інших напрямках, за які я не відповідав. І я як раз критикував. Мене тому й звільнили з” Нафтогазу “, що я доносив цю неприємну правду про те, що інша частина” Нафтогазу “є неефективною, що там є втрати, збитки, потрібно все це міняти “, – переконує він.

Нагадаємо, як повідомляє УНН Юрій Вітренко вимагає від Нафтогазу 4 млн доларів премій за “досягнення вагомих цілей” і посаду міністра енергетики.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що керівництво державного «Нафтогазу» отримує космічну зарплату, в той час як сама компанія зазнає збитків

Про це повідомив ведучий програми «Не Добрий Вечір» Ігор Лесєв.

«А сьогодні, друзі, у нас Нафтогаз. Півроку пацани НЕ відсвічували. Воно й зрозуміло. Коли у тебе космічні зарплати, можна займатися тільки одним – борознити космічні простори. Мародер Коболєв дуже любить розповідати про свою ринкову зарплати. Ну типу він такий в пахву крутий фахівець, що менше мільйона заробляти не може. Уточню. Мільйона гривень в день. Ось як ви рахуєте гроші? Пальчиками. А Коболєв за вагою. Спробуйте кожен день відслюнявити по мільйону гривень пальчиками. Це ж ні на що часу більше не залишиться. Ні на шинок, ні на по * рать, ось ні на що. Цілими днями рахуєш свою зарплату. І там же ціла зграя такого менеджменту », – зазначив він.

При цьому, стверджує Лесєв, «рекордна прибутковість» вийшла лише завдяки тому, що Росія почала виплачувати гроші.https://www.youtube.com/embed/r4oVG7zOJlY?feature=oembed

«І якби не гроші Газпрому, Нафтогаз і в 19 році працював би в збиток. Але ви ж пам’ятаєте, чим та історія завершилася? Коболєв з компашкою відразу ж відслюнявив собі більше мільярда в кишеню у вигляді премії. Але ось що тепер? Компанія за півроку зазнає колосальних збитків. Але хіба це якось позначається на зарплаті тому-менеджменту Нафтогазу? Звичайно ж ні! Андрюша продовжує впевнено скиртувати в день по 10 кілограм грошей », – підкреслив він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *