“Українців просто дурять”, – укр. письменник якому ковід обійшовся у 30 тис. грн. накинувся на владу

Юмор

Викладач одного з хмельницьких вишів, письменник Богдан Теленько заплатив близько 30 тисяч гривень за лікування від коронавірусу, поки перебував у стаціонарі.

В інтерв’ю “Главкому” він заявив, що влада дурить українців, коли говорить про безкоштовне лікування.

Теленько провів в стаціонарі Старокостянтинівської районної лікарні 26 днів, сім з яких – на кисневому концентраторі. Потрапив він туди наприкінці вересня.

Письменник вказав на помилки влади в боротьбі з пандемією. За його словами, замість того, щоб вести активну просвітницьку діяльність, вона набиває гулі через свій непрофесіоналізм і відсутність системного підходу до вирішення складної проблеми.

Апогеєм він назвав заяви чиновників Міністерства охорони здоров’я про те, що пацієнти не повинні оплачувати своє лікування на стаціонарі.

Теленько заявив, що це є брехнею і показав чеки з переліком препаратів, які йому прописували медики. За його словами, за приблизними підрахунками він витратив на лікування близько 30 тисяч гривень.

“Але я вдячний, що комп’ютерна томографія обійшлася в 750 гривень, а в 1200, як в хмельницьких лікарнях”, – зазначив письменник з іронією.

Теленька підкреслив, що владі слід бути чеснішою з людьми і тоді буде відповідна реакція.Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *