Удар по Януковичу! Сталося шокуюче, оголосили у розшук: часу більше нема. Ловіть його

Юмор

Колишнього міністра екології та природних ресурсів часів Януковича Миколу Злочевського оголошено у розшук.

Відповідна інформація розміщена на сайті МВС.

Згідно з цією інформацією, у розшук колишнього міністра оголосило Національне антикорупційне бюро.

Як повідомлялось, у липні ексміністру екології та природних ресурсів Миколі Злочевському повідомили про підозру в організації надання хабаря керівникам САП і НАБУ у розмірі 6 млн дол.

12 червня 2020 року детективи НАБУ затримали групу осіб, які намагалися передати 6 млн дол. хабаря керівництву антикорупційних органів за закриття кримінального провадження за підозрою ексміністра екології, яке восени 2019 року Генеральна прокуратура передала до Національного бюро за підслідністю.

Серед затриманих осіб – перший заступник начальника ГУ ДПС у м. Києві, один із керівників групи компаній, афільованої з колишнім міністром екології та природних ресурсів часів президента Януковича, та колишній керівник одного з департаментів ДФС України, довірена особа ексміністра екології.

Злочевський обіймав посаду міністра екології та природних ресурсів в уряді Миколи Азарова з липня 2010 року до квітня 2012 року. Наприкінці 2014 року він залишив Україну, а на початку 2015 року стало відомо, що Генпрокуратура оголосила його в розшук за підозрою в незаконному збагаченні.

У січні 2015 року ГПУ оголосила його у розшук. Восени 2016 року з сайту МВС була знята інформаційно-статистична картка про розшук ексміністра. Інформація про припинення розшуку була внесена на підставі надісланої з Генпрокуратури постанови про скасування державного розшуку Злочевського.

Зокрема, справа проти Злочевського, за закриття якого пропонувався хабар, стосується причетності до заволодіння коштами стабілізаційного кредиту Нацбанку, який видавався на підконтрольний Курченку “Реал банк”, і в легалізації цих коштів. За що було оголошено підозру низці осіб, зокрема і Злочевському.

Загалом у ході розслідування злочинів повідомлено про підозри 98 особам, у тому числі високопосадовцям, з них 12 – високопосадовці центральних органів виконавчої влади, а також Національного банку, 6 – керівники обласних державних адміністрацій, 14 осіб – з керівного складу державних підприємств.

У результаті були затримані перший заступник начальника Головного управління Державної податкової служби у Києві Микола Ільяшенко, один із керівників групи компаній Burisma та колишній керівник одного з департаментів ДФС України – довірена особа Злочевського.

Ільяшенку повідомили про підозру у вчиненні злочину – пособництво у наданні службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення нею в інтересах третьої особи дії з використанням наданої їй влади, за попередньою змовою групою осіб. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *