Увага! “Це дуже важливо”. Щойно! В МОЗ зробили українцям невідкладне попередження, правила обовязкові. “Заради вашого здоров’я”

Юмор

Минулої доби, 15 вересня, в Україні було встановлено два рекорди COVID-19 – найбільша кількість померлих та одужалих за добу.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу. За його словами, зафіксовано 76 летальних випадків та 1 514 фактів одужання.

“Я хотів би звернутися саме до людей, які перебувають у групі ризику. Тому що в нас більше ніж 90% людей, які помирають через COVID-19, – це саме люди, які належать до групи ризику. Старші за 60 років, мають супутні захворювання. Насамперед це цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання нирок, легень”, – наголосив міністр.

“Тому, будь ласка, звертаюсь до вас, шановні українці, які мають такі захворювання або вже пенсійного віку: дотримуйтеся всіх рекомендацій МОЗ, того, що ми говоримо. Обов’язково надягайте маски, дотримуйтеся дистанції. Це дуже важливо заради вашого здоров’я”, – додав він.

Нашадаємо, станом на ранок середи, 16 вересня, в Україні офіційно підтверджено 162 660 випадків коронавірусної інфекції. З них 2 958 виявлено за минулу добу.

Від COVID-19 у країні померли вже 3 340 осіб, а 72 324 пацієнти повністю побороли хворобу.

У світі хворобою заразилися вже понад 29,7 млн осіб. Тільки за минулу добу було виявлено 277 890 нових інфікованих.

За час пандемії від вірусу померли вже понад 938,4 тис. осіб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *