Увага! Стало відомо, що чекає школярів після виходу з канікул, заява МОН: “Після 30 жовтня…”

Юмор

У Міністерстві освіти і науки розповіли, як навчатимуться українські школярі після виходу з канікул 30 жовтня

30 жовтня школярі повинні будуть повернутися до навчання після осінніх канікул. Як повідомив в. о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, учнів молодших класів чекає перехід на змішану або очну форму навчання, проте остаточне рішення буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні, пишуть УНН.

“Після 30 жовтня, залежно від рівня епідеміологічної ситуації, учні молодших класів 1-4 залежно від рівня захворюваності на підставі консультації з Міністерством здоров’я можуть бути введені інші, крім дистанційної, форми навчання: змішане, або очне навчання”, – розповів Шкарлет.

школа, зно, діти, школярі, скрін

Додамо, що раніше українським навчальним закладам було рекомендовано провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня. Також повідомлялося, що після цього школярі можуть перейти на дистанційне навчання.

До цього ми писали, що за словами глави МОЗ Максима Степанова, в містах, які потрапили в червону зону, хочуть повністю заборонити масові заходи, а в зеленій – їх зможуть відвідувати не більше 50 осіб.

школа, зно, вступ, абітурієнти

Головний санлікар Віктор Ляшко, у свою чергу, попередив, що 13 жовтня МОЗ запропонує нардепам продовжити карантин до 31 Грудня. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *