Увага! Ось, що тепер буде з бляхами! Всі євробляхи хочуть розділити на дві категорії! Що з цього вийде!

Юмор

Міністерство інфраструктури ініціює перегляд порядку розмитнення транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це повідомили в прес-службі відомства за підсумками наради.

В обговоренні даного питання взяли участь міністр інфраструктури Владислав Криклій, голова Державної митної служби Максим Нефьодов, а також народні депутати, представники Державної фіскальної служби і громадських організацій.

У міністерстві відзначили, що учасники наради розглянули пропозиції, що надійшли від громадських організацій щодо розмитнення евроблях, а також пропозиції Мінінфраструктури щодо врегулювання даного питання на законодавчому рівні, пише ubr.ua.

«Будь-яке спрощення і зменшення вартості стимулює ринок. Необхідно розробити простий і зрозумілий механізм, де б не було необхідності йти за оцінкою або доказовою базою. Ми за те, щоб було менше маніпуляцій і все було на прозорих принципах », – сказав Криклій.

У той же час його заступник міністра Юрій Лавренюк зазначив, що новий законопроект необхідно внести до Верховної Ради до кінця поточного року.

«В даний час у нас до сих пір є ряд невирішених проблем: перша – проблема автомобілів, які вже ввезені на територію України. Друга – питання розмитнення спецавтомобілів », – заявив він.

За словами Юрія Лавренюка, відомство пропонує розділити всі евробляхі на дві категорії, до яких застосовуються різні ставки розмитнення. До першої категорії віднесуть старіші автомобілі, які вже знаходяться на території України. До такої категорії хочуть встановити єдину ставку розмитнення. У другій категорії – більш нові автомобілі, які будуть розмитнюватися за спеціальною формулою.

Ініціативу Мінінфраструктури підтримав і головний митник країни Максим Нефьодов, який зазначив, що підконтрольне йому відомство вже працює над тим, щоб до кінця року запустити відповідний калькулятор розрахунку платежів.

«Ми хочемо вийти на зрозумілу методику, яка буде прозора для всіх. Ми також проводимо переговори з сервісними центрами МВС по організації в кожній області спільного центру, де буде одночасно перебувати все », – додав він.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *