Увага! Жорсткий карантин в Україні! Щойно! У МОЗ зробили важливу заяву – що треба знати українцям

Юмор

Жорсткий карантин в Україні – це виключно резервний момент, коли не можна буде зробити чогось іншого.

Про це заявив в інтерв’ю Радіо Свобода заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Сьогодні ми реєструємо по 5 000-5700 випадків в Україні – колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тис. – будемо справлятися … Певні лікарні будуть завантажуватися, госпіталізувати, перепрофілювати нові ліжка і буде досить велика кількість хворих “, – сказав Ляшко.

Він ще раз попросив громадян дотримуватися протиепідемічних правил.

“Ми робимо все можливе на національному рівні, щоб запобігти, по-перше, колапсу системи охорони здоров’я, по-друге, щоб не зупиняти нашу економіку. Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауна – це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити “, – додав він.

Раніше, виконуючий обов’язки директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін заявив, що пік захворювань COVID-19 і епідемії грипу в Україні очікують наприкінці листопада.

На листопад зазвичай припадає піковий період для всіх вірусних інфекцій, сказав Кузін. Спад епідемії грипу та поширення COVID-19 варто очікувати в грудні і січні, підкреслив він.

У Держпродпотребслужбі України вважають, що пік епідемії коронавірусної інфекції в Україні варто очікувати в січні – лютому 2021 року, а до березня почнеться зниження рівня захворюваності. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *