Увага! Блокування рахунків і вилучення грошей, Нацбанк видав жорстке рішення: “Кошти можуть “зависнути” назавжди”

Юмор

В силу вступила постанова Нацбанку України, що регламентує відкриття і закриття рахунків, а також вилучення коштів

Окремі норми постанови НБУ №129 насторожили фахівців.

Зокрема, одна з норм забороняє банку закрити рахунок клієнта, у разі якщо на ньому є заморожені кошти. Адже, якщо банк не може закрити рахунок із замороженими грошима, то кошти можуть фактично “зависнути” навічно і українці не зможуть ними скористатися.

Відзначимо, останнім часом клієнти банків стали частіше скаржитися на те, що фінцчрежденія регулярно блокують транзакції. На даний момент лідерство за кількістю таких скарг утримує ПриватБанк, який обслуговує понад 20 млн рахунків фізичних осіб.

Зокрема, один з незадоволених клієнтів обурився на сайті Мінфіну, що ПриватБанк без попередження заблокував відразу дві карти, на одну з яких приходила пенсія.

“10.09.20 банк без будь-яких пояснень заблокував обидві карти «універсальну» і «пенсійну». Пояснювати будуть через 8 робочих днів. Боргів немає, кредит не брав, співробітники радять утриматися від їжі, з дому не виходити і нічого ніде не купувати, – повідомив клієнт. – Що треба робити Пенсіонеру якщо немає готівки? Про яке зберігання заощаджень в банку може йти мова? Хто може забирайте і біжіть. Зберігайте краще під матрацом, хоч щось залишиться. Зателефонувати на гарячу лінію не можна. Співробітники банку заблокували мій телефон”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *