Тільки що! Порошенка викрили – просто на островах, показали все. Яценюк в ауті – шокуючі факти. Повернуться!

Юмор

Петро Порошенко відпочиває на Галапагоських островах, про це стало відомо десять днів тому.

Про подробиці його відпочинку пише телеграм-канал “Карточный офис”.

Сім’я п’ятого президента в кінці листопада на умовах анонімності орендувала одну з найдорожчих «на районі» яхт ARCHIMEDES з портом приписки в місті Бристоль.
Вартість яхти – £ 75 млн. Вартість оренди + – $ 350 тис. На місяць.

Відпочиває Петро Олексійович всією сім’єю, на борту окрім команди разом з Порошенком знаходиться ще 9 осіб. Після того як місцеві журналісти ввечері підійшли до яхти і попросили аудієнції у Петра Олексійовича, борт підняв якір і пішов в невідомому напрямку незважаючи на те, що за правилами в пізній час яхта повинна залишатися на якорі.

Варто також згадати, що в Мережі активно поширюється інформація про те, що екс-президент дуже хоче потрапити на інавгурацію нового президента США Байдена.

Також в телеграм-каналі зазначають, що Петро Порошенко також придбав можливість побувати у Вашингтоні на інавгурації.

“Зеленського не запросили на інавгурацію Байдена незважаючи на зачистку КСУ. В ОП не знають як цей провал презентувати, особливо на тлі купленого за 200 тисяч доларів квитка Порошенко. Всі обіцянки Єрмака виявилися брехнею, Байден не збирається входити в Донбаський кейс, а буде вести торги з Росією “.

У телеграм-каналі “Наблюдатель” резюмували, що ймовірно після вступу на посаду нового президента США Байдена Арсеній Яценюк може повернутися в українську політику і утворити новий союз з екс-президентом Петром Порошенко.

“Яценюк вирішив повернутися в політику відразу ж поле вступу Байдена на посаду глави США. Здається, нам належить побачити старий тандем Яценюк-Порошенко в версії 2.0”.

У телеграм-каналі “ЗеРада” прокоментували можливий альянс.

“Колеги цьому тандему нічого не світить, а їх жалюгідна спроба засвітитися на інавгурації Байдена, купивши квитки за 200-400 тисяч доларів, демонструє їх рівень впливу. Смішно читати про бажання Яценюка розводити українських олігархів продаючи фото з Байденом як свідчення його доступу до тіла, відразу згадуються 00 коли деякі ділки використовували фото з першими особами як свідчення їх значимості “.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *