Тільки що! Всю країна охопив скандал, кожен українець це пережив: Розженіть їх, потужний скандал

Юмор

Нещодавній з напад на жінку з дитиною, її жорстоке побиття і спроба зґвалтування у поїзді Маріуполь-Київ, а також цілковита безпорадність у цій ситуації працівників УЗ вкотре привернула увагу суспільства до справ на залізниці.

Практично повна відсутність сервісу з одного боку – і регулярні корупційні скандали з іншого вже стали візитівкою державного монополіста. Особливо дивує повна безпорадність Наглядової ради, члени якої отримують чималі зарплати – але досі не відзначилися особливими перемогами у справі наведення порядку на УЗ.

При цьому журналісти одного з українських онлайн-видань провели власне розслідування – і прийшли до висновку: корупція на залізниці може бути чітко структурованою і керуватися однією людиною – вже колишнім очільником УЗ Євгеном Кравцовим, який, на думку авторів розслідування зберіг свій вплив і своїх “ставлеників” на всіх напрямках та рівнях.

При цьому він начебто розгортає справжні кадрові війни з тими співробітниками, які можуть завадити реалізації схем.

Про це пише у своїй статті для Обозревателя Мирон Наумов.

Ще з січня 2020 року знаний експерт з питань функціонування залізниці Сергій Лещенко, який невідомо з якого дива близько року тому увійшов до складу наглядової ради “Укрзалізниці”, очолив новостворений комітет з питань антикорупції.

Злі язики подейкують, що сталося це не через численні таланти екс-журналіста та нардепа-“єврооптиміста”, а через його тісні стосунки з НАБУ. Стосунки, які наштовхують на думку, що Лещенко виконує в УЗ роль “агента під прикриттям”, адже чим далі – тим частіше, подейкують, НАБУ залучається до бізнесових, політичних та кадрових розбірок всередині товариства. А залучатися там є до чого.

Всередині УЗ вже ходять легенди про досягнення колишнього очільника залізниці Євгена Кравцова, який віртуозно поєднував масштабні кадрові війни у компанії з побудовою на залізниці серйозних корупційних схем, які, за чутками, і досі забезпечують панові Кравцову шматок хліба з маслом.

І “антикорупціонер” Лещенко, який зайшов у Наглядову раду безпосередньо перед звільненням Кравцова, так і не відзначився особливими досягненнями у ліквідації ймовірно вибудуваної Кравцовим системи та реальними діями по подоланню корупції на залізниці.

Тож нехай не дивуються голова комітету та підкомітету ВРУ Юрій Кісєль та Олександр Скічко, чому в Укрзалізниці спостерігається такий занепад та процвітає корупційний клондайк.

Адже, за інсайдами з самої УЗ, чинний в.о.голови правління товариства Іван Юрик входить до групи посадовців, які начебто пов’язані з паном Кравцовим. І – в курсі, а частина вірогідно – і в долі збудованих і досі контрольованих звільненим керівником корупційних схем, – пише автор статті. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *