Три кордони охорони! Шмигаль шокував вчинком – під час диктанту, побачили всі. “Такий собі підхід”

Юмор

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови відбувся ювілейний, двадцятий, Радіодиктант національної єдності, який писали багато відомих людей. Диктант в студії, обладнаній в читальному залі Національної бібліотеки імені Вернадського, писав і прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька розповіла, як писав всеукраїнський радіодиктант національної єдності прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За її словами, вона б і не впізнала голову уряду у масці, якби не «три кордони охорони з перевіркою документів». Про це співачка написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я вас і не впізнала б у масці. Може, і без маски не впізнала б. Якби не три кордони охорони з перевіркою документів. Ну… такий собі демократичний підхід», – зауважила артистка.

Також Анжеліка Рудницька висловила невдоволення тим, що у тексті диктанту, складеному Іваном Малковичем, звучали згадки про неукраїнських літературних героїв. Мова йде про Гаррі Поттера, книжки якого в Україні, як відомо, видає видавництво, що належить Малковичу.

Сам же прем’єр-міністр зізнався, що робив незначні виправлення, і сказав, що віддасть диктант на перевірку.

“Насправді дуже гарний текст. Диктант непростий, дуже багато пунктуації та багато цікавих слів .. Перше хвилювання вже позаду. Тепер хвилювання залишається тільки – як же ми написали все це диктант. Він дійсно був диктантом єдності, який об’єднав мільйони українців в світі . Тому спасибі за таку прекрасну ініціативу, яка відбувається вже в двадцятий раз “, – сказав Шмигаль агентству “Укрінформ”.

У студії, де писали диктант з дотриманням карантинних вимог, було чимало й інших відомих людей, в тому числі уповноважений із захисту української мови Тарас Кремінь, народна артистка України Наталія Сумська, заслужена артистка України Анжеліка Рудницька та інші.

А онлайн в цьому році диктант писали навіть шрифтом Брайля – учні 10-12 класів Харківської спеціалізованої школи-інтернату ім. Короленка.

Назва нинішнього диктанту, як оголосила знаменита актриса Римма Зюбіна – “Виклики книжкової ери”. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *