Терпець увірвався! Щойно! Заява Степанова поставила країну на вуха! Не витримав!

Юмор

Після скандальних заяв мерів міст про те, що вони не будуть дотримуватись прийнятих урядом правил “карантину вихідного дня” міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до них із проханням “ставитись до своїх виборців як до людей, а не як до електорату”.

Про це він сказав під час свого брифінгу у суботу 14 листопада.

“Окремо хочу звернутися до деяких мерів, у яких попереду другий тур: у когось завтра вибори, у когось через тиждень. У мене єдине прохання: почніть ставитися до своїх виборців, як до людей, а не як до електорату. Життя і здоров’я громадянина набагато вище, ніж будь-яка політика. Розумію, що ви будете втрачати гроші.

Я впевнений, що мої колеги по уряду запропонують вам якісь механізми, яким чином підтримати вас в такий важкий з економічної точки зору період. Якщо ви закрилися в суботу-неділю, подумайте, що ви збережете життя хоча б однієї людини. І вже після пандемії вона буде ходити в ваше кафе “, — звернувся Степанов до мерів і українців.

Тим часом у багатьох містах України проходять акції протесту проти карантину вихідного дня. Але правоохоронці попереджають українців, що біля великих торгових об’єктів в містах України чергуватимуть представники поліції, а Держпродпотребслужба посилить перевірки дотримання протиепідемічних заходів у невеликих магазинах і на продуктових ринках.

Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що зараз працює близько тисячі рейдових груп. За його словами, з початку тижня перевірено майже 40 тисяч закладів, розпочато понад 20 кримінальних проваджень за порушення карантину і складено більше 3 тисяч адмінпротоколів. Всього з початку дії карантину в Україні, за даними Нацполіціі, складено 50 тисяч адмінпротоколів, за результатами їх розгляду суди наклали штрафи майже на 20 млн грн.

Також відзначимо, що вслід за Львовом, рішення визнати суботу на неділю робочими днями прийнято було також і мерією Івано-Франківська.

Про це заявив мер міста Руслан Марцинків на своїй сторінці в Facebook.

“Підприємці повинні працювати. Тому, згідно з рішенням виконавчого комітету, суботи та неділі до 30 листопада цього року є робочими днями на території Франківської ОТГ. Також звернулися до Кабміну про скасування карантину вихідного дня і просимо правоохоронців не штрафувати підприємців, які працюватимуть!” – написав Марцинків.

Він зазначив, що суботи та неділі будуть робочими для:

  • Суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе і т.д.);
  • Торгово-розважальних центрів;
  • Суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері торговельного та побутового обслуговування населення;
  • Закладів культури і закладів, пов’язаних з культурою;
  • Спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • Ринків. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *