Терміново! Важливі зміни для пенсіонерів – країна шокована, перестали призначати. Почалось – що потрібно знати

Юмор

З 1 січня 2021 року в черговий раз підвищили страховий стаж для отримання пенсії, а також пенсійний вік!

Про це пише в своєму матеріалі для видання Главком експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Зверніть увагу, що не важливо скільки років людина фактично відпрацювала, для нарахування пенсії важливо скільки років вона (або роботодавець) платила страхові внески.

«З 1 січня 2021 року особи, які не мають страхового стажу 28 років, але які мають не менше 18 років страхового стажу, зможуть виходити на пенсію у віці 63 років. Інші особи, які мають страховий стаж не менше 15 років зможуть виходити на пенсію у віці 65 років », – Мінсоцполітики.

З 1 січня 2021 року в Україні перестали призначати соціальні пенсії, тим 60-річним українцям, які не мають необхідного стажу!

Тим особам, кому тимчасова допомога (соціальна пенсія) вже призначена виплата допомоги триває до набуття права на пенсію…

Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» передбачено, що особи, які мають страховий стаж менше 15 років, при досягненні віку 65 років можуть отримувати державну соціальну допомогу.

Таку ж допомогу можуть отримувати і особи з інвалідністю, які не мають необхідного страхового стажу для призначення пенсії, і діти, які не мають права на пенсію у зв’язку з втратою годувальника.

До речі, для жінок, народжених після 1 квітня 1961 року пенсійний вік виходу на пенсію – після 60 років.

P.S. Якщо не вистачає страхового стажу, влада милостиво дозволяє докупити, вартість одного року стажу з 1 січня 2021 року – 31680 грн. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *