Термінова нарада! У Кабміні прийняли важливе рішення по карантину. “Змінюють режим роботи”

Юмор

Глава МОЗ України Максим Степанов провів селекторну нараду з міськими головами великих міст

Про це інформує Рavlovsky news.

Так, стало відомо, що розмова, під час якої міністру вдалося переконати мерів відмовитися від масових гулянь, тривала 2,5 години.

В результаті градоначальники визнали, що в зв’язку з поточною ситуацією, пов’язаною з поширенням коронавірусу, зараз не найкращий час для проведення масових заходів.

У свою чергу, мери запропонували главі МОЗ інший режим роботи шкіл і дитячих садів.

“Домовилися по безлічі позицій. Я готовий ініціювати ці зміни до постанови уряду. Мери міст підтримали, що ми повинні не проводити масові заходи, що потрібен контроль на транспорті та ринках. Вони запропонували інший режим роботи шкіл і дитячих садів”, – розповів Степанов.

Раніше повідомлялося, що святкування Дня міста в Дніпрі проходило без дотримання карантинних обмежень. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, коментуючи фотографії з Дня міста в Дніпрі.

Так, глава МОЗ відзначив, що День міста в Дніпрі відзначали без дотримання карантинних обмежень, що може спричинити спалахи зараження на COVID-19. За словами Степанова, на святкування вплинули політичні процеси, які зараз проходять в країні.

У МОЗ розповіли про нові обмеження в столиці через те, що Київ потрапив в “помаранчеву” зону. Про це під час ранкового брифінгу розповів глава МОЗ Максим Степанов.

За його словами, через потрапляння столиці в “помаранчеву” зону карантину, в Києві тепер вводять обмеження на проведення планових операцій і госпіталізацій пацієнтів.

Однак, як запевнив Степанов, обмеження на планові госпіталізації в “помаранчевій” зоні, куди був віднесений Київ на найближчі 14 днів, не поширюються на операції, перенесення яких несе ризик здоров’ю та життю людини. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *