Сімейні розбірки “слуги народу” зняли на відео: нардеп застав дружину з коханцем

Юмор

У мережі з’явилося відео бійки, на якому фігурував народний депутат від “Слуги народу” Андрій Стріхарський. Однак політик запевнив, що нікого не бив, а просто хотів з’ясувати стосунки з коханцем дружини.

Скандальний ролик спершу з’явився на Telegram-каналі “ЗЕландія”. Його автори стверджували, що Стріхарський нібито був у неадекватному стані через вживання наркотиків або алкоголю. Через це, з їхніх слів, 26 липня він накинувся на відвідувачів одного з київських ресторанів.

Згідно з цією версією, Стріхарський нібито напав на жінку, а його охорона побила чоловіка, який заступився за супутницю.

Однак у коментарі виданню “Страна” нардеп спростував цю інформацію й заявив, що все було зовсім не так. Втім, участь у конфлікті Стріхарський усе ж визнав. Виявилося, що він застав у ресторані свою дружину з коханцем.

“Це моя законна дружина. Я її застав із цим чуваком, який, мабуть, давно з нею має стосунки. Поспілкувався з ним і з нею. Я взяв її за руку відвести за сусідній столик поговорити, щоб вона пояснила. Він схопився, і зав’язалася в нього бійка з іншим, лівим чуваком. Я їх навіть розбороняв”, – розповів Стріхарський свою версію подій.

“Я не знаю, чого він хотів. Ну, коханці вони, дружину мою хотів. А потім почали вкидати таке лайно. Я знаю, що це все неправда. Які наркотики, про що ви говорите? Я все життя спортом займаюся. Інстаграм подивіться. Суто заказуха. Ви ж розумієте, що почуття ще є, але після цієї ситуації точно нічого немає”, – обурився парламентарій.

Нагадаємо, що Стріхарський є членом Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. У 2019 році він подавався на надання звання заслуженого будівельника України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *