Скандал! Коміка в мери Одеси – в “Слузі народу” вже прийняли рішення. Зеленський приїхав особисто

Юмор

Фракція «Слуга народу» висуне кандидатом на пост мера Одеси коміка, ведучого і актора Олега Філімонова. Про це повідомляє видання «Преступности.НЕТ».

За даними видання, сьогодні, 31 серпня, відбудеться з’їзд партії «Слуга народу». На ньому виступить президент Володимир Зеленський.

На з’їзді буде оголошено, що кандидатом в мери Одеси від «Слуги народу» став народний артисти України, комік Олег Філімонов.

Філімонов відомий в першу чергу як учасник команди КВН «Одеські джентльмени» і ведучий телепередачі «Джентльмен-шоу».

Політична позиція Філімонова – проукраїнська. Він називає себе затятим патріотом Одеси і виступає за незалежність України. З перших днів Майдану він підтримував Революцію Переваги, а потім влаштовував благодійні вистави для військових, які повертаються в Одесу із зони АТО.

За даними “Страна.ua”:

“Слуги народу” в Одесі оформили негласний політичний союз з Трухановим. Вони хочуть з його партією створити більшість в міськраді. Вибори мера зіллють під нинішнього градоначальника, а секретарем планують зробити представника “Слуги народу”. Але не факт, що план буде реалізований – поки дві партії до більшості не дотягують “.

З метою реалізації цього плану “слуги народу” через куратора Одеської області в ЦВК поставили главою і секретарем Територіальної виборчої комісії (ТВК) людини Труханова. Причому зробили це через квоту групи “Довіра” (яка, в свою чергу її формально заповнює через партію “Солідарність жінок України”).

У той же час, Труханів і Слуги не мають більшості в ТВК. Там утворилося альтернативне більшість з різних партій, які, на даний момент, скоординовано діють проти нинішнього мера і партії президента. А тому голова ТВК не можуть провести жодного рішення без їх згоди. Вперше за всі останні вибори склалася ситуація, коли мер не контролює ТВК. Також у опозиції більшість в районних комісіях (які формують дільничні). А значить вибори обіцяють бути дуже цікавими. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *