Скандальна правда про Порошенка – “це не секрет”. Остаточний удар: такого “гетьман” точно не чекав

Юмор

Екснардеп Давид Жванія вважає, що рішення Апеляційного суду не скасовувати вирок Віктору Януковичу за держзраду було прийнято під тиском Петра Порошенка з метою приховати інформацію про події 2014 року. Крім того, за словами Жванії, Порошенка, Турчинов і Парубій причетні до розстрілів на Майдані.

Про це повідомляє “Страна”.

Відповідне звернення Давид Жванія, який раніше входив до числа близьких соратників Петра Порошенка, опублікував у своєму YouTube-каналі.

“Апеляційний суд відмовився скасовувати вирок Оболонського районного суду щодо екс-президента Віктора Януковича про 13 роках за держзраду. Віктор Янукович – поганий президент. Але засуджений він несправедливо. Це – політичне рішення. На нього звалили провину за все, що сталося в 2014 році . Просто для того, щоб зняти провину з справжніх злочинців”, – заявив Жванія.

За його словами, справу проти Януковича дуже спішно проштовхнули через апеляцію щоб остаточно сховати кінці в воду.

“У цьому брали участь підконтрольні Порошенко судді. Колишній президент досі має масу своїх людей в судовій системі і користується цим – це не секрет”, – сказав колишній соратник Порошенка.

Давид Жванія заявив, що він подав у ДБР ще одну заяву про скоєння ним злочину спільно з Петром Порошенко, Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком, Віталієм Кличком та іншими.

“Зокрема, я повідомив про те, що я особисто займався фінансуванням захоплення державної влади під час так званого Майдану. Фінансування захоплення влади здійснювалося декількома способами.” Одним із зовнішніх джерел було посольство Литви, через яке передавалися кошти і зброю. Внутрішнім каналом фінансування захоплення влади був належний мені разом з іншими особами “Діамантбанк”, – розповів Жванія.

За його словами, щоб замаскувати ці дії, Нацбанк під керівництвом Валерії Гонтаревої за вказівкою Порошенко, який тоді вже став президентом, прийняв рішення про віднесення цього “Діамантбанку” до категорії неплатоспроможних та його ліквідації.

“Також я повідомив ДБР про те, що у мене є підтвердження причетності таких осіб як Порошенко, Турчинов, Парубій і Кличко до розстрілів на Майдані. У лютому 2014 року на Майдані почали масово гинути люди, але цих жертв можна було уникнути. Лідери так званої опозиції заздалегідь знали про те, що буде литися кров. знали, що в певні дні хтось почне стріляти по міліції і вона почне стріляти у відповідь. тому що це все було ними підлаштовано. Мета була за всяку ціну зірвати мирне врегулювання, довести ситуацію до точки неповернення”, – повідомив Давид Жванія.

Нагадаємо, раніше Жванія офіційно звернувся в ДБР із заявою про захоплення влади Порошенко, Кличко і Турчиновим.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *