Ситуація плачевна! Щойно Ляшко звернувся до українців. Ось, що тепер нас чекає…

Юмор

Ситуація з рівнем захворюваності китайським вірусом в Україні плачевна, тому планується продовжити карантин

Головний санлікар України Віктор Ляшко заявив, що з 9 листопада карантин в нашій країні буде продовжений, а зараз йде активне обговорення, як працювати і застосовувати обмежувальні заходи, щоб стабілізувати ситуацію. Крім того, зараз також вирішується питання про карантин вихідного дня.

Ляшко повідомив, що карантин в Україні триватиме до 31 грудня, пише РБК.

“Ми живемо зараз в рамках адаптивного карантину, і цей карантин буде продовжений з наступного понеділка”, – повідомив головний санлікар.

Зазначимо, раніше ходили чутки, що влада хоче ввести жорсткий карантин вихідного дня, який діяв би з вечора п’ятниці до ранку понеділка.

Зокрема, нібито планувалося закриття на цей час фудкортів, заборонити роботу розважальних заходів, а ресторани працювали б тільки на винос.

Нагадаємо, Віктор Ляшко повідомив, що поки українська система охорони здоров’я витримує зростання пацієнтів з небезпечною інфекцією і ще є ресурси для боротьби з епідемією. Однак чиновники вже визначили, яка кількість хворих стане критичною для лікарень – після 10 тисяч заражених на добу.

Санлікар попросив усіх дотримуватися протиепідеміологічних заходів.

Раніше повідомлялося, що Віктор Ляшко завив, якщо не дотримуватися запобіжних заходів, то зростання випадків захворюваності призведе до колапсу системи охорони здоров’я, тому доведеться зупинити громадський транспорт.

Зараз йде пошук балансу між дотриманням правил, зростанням нашої економіки і готовністю системи надавати допомогу. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *