Світ приголомшений! “На Білорусі можна поставити хрест”: Лукашенко пішов на жорсткі заходи, війська вже перекинули на кордон

Юмор

Президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив вжити жорстких заходів для захисту країни

Слова глави республіки передає видання “Белт“.

Лукашенко впевнений, що його опоненти роблять все можливе, для того щоб послабити країну, а загроза йде від НАТО.

“Військова підтримка в наявності-пересування військ НАТО до кордонів. Вони всі рухають до того, щоб затягнути сюди нібито нового президента. Він звертається до західних держав, в даному випадку НАТО, з метою захисту населення. Вони вводять війська – і на Білорусі можна поставити хрест”, – заявив він.

Також Лукашенко вважає, що історія в Білорусі нагадує “кольорові революції”.

У зв’язку з таким припущення, Лукашенко доручив Міністру оборони Білорусі ” прийняти жорсткі заходи щодо захисту територіальної цілісності нашої країни”.

Нагадаємо, економіст і політичний експерт Юрій Атаманюк озвучив думку, що Олександр Лукашенко повинен бути готовий до сценарію, при якому йому доведеться мирно передати владу в Білорусі.

За словами Атаманюка, офіційний Київ повинен стати на бік простих білорусів, які вийшли на масові протести.

Також ми повідомляли, що колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний заявив, що в Білорусі можливий сценарій військової ескалації з боку Росії в тому випадку, якщо Володимир Путін введе війська для встановлення контролю в країні. Він додав, що початок військової ескалації в Білорусі – питання часу, Кремль може готувати масштабне вторгнення. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *