Разумков приголомшив українців! Через 4 роки – піде в президенти? Зеленський такого не чекав

Юмор

Дмитро Разумков прокоментував свою можливу участь у виборах президента України. Спікер парламенту вважає такі думки передчасними.

“Вибори будуть тільки через 4 роки. Сьогодні говорити про якусь конкуренцію, як мінімум нелогічно. На сьогодні, президент на своїй посаді, я на своїй, прем’єр-міністр, відповідно, на своїй, і всі ми виконуємо ту роботу, яка передбачена і Конституцією, і тими викликами, які стоять перед країною “, – сказав він.

Останнім часом у ЗМІ поширили інформацію щодо погіршення відносин між Разумковим та президентом Володимиром Зеленським. Саме спікер цю інформації не підтвердив та назвав відносини з керівником держави “нормальними та робочими”. Політолог все ж вважають, що поступово рейтинг Разумкова дозволить йому думати про найвищу посаду.

До слова, рейтинг президента Володимира Зеленського знизився на 3,6 процентних пункту до 33,4% порівняно з соцопитуванням 3-9 липня згідно з липневим опитуванням соціологічної служби Центру Разумкова та центру соціальних і маркетингових досліджень “Соціс”. Водночас рейтинг співголови фракції “Опозиційна платформа – за життя “у Верховній Раді Юрія Бойко – на 1,3 п. п. до 15,7%, колишнього президента Петра Порошенка підвищився на 2,8 п. п. до 17,8%.

Зазначимо, раніше Дмитро Разумков відреагував на повідомлення щодо розколу в пропрезидентській політсилі. Голова Верховної Ради заперечує припинення існування фракції “Слуги народу” в парламенті

Монобільшість є та активно працює. Про це 7 вересня він повідомив в інтерв’ю “Українським Новинам”.

Він зауважив, що такої великої кількості депутатів ніколи у фракції не було. Іноді є різні думки і позиції, але нічого погано у цьому політик не бачить. Політик додав, що одноголосно рішення не завжди ухвалюються: “Я не бачу нічого поганого в тому, що не все голосується одноголосно”.

Разумков назвав нормальним парламентським процесом неодностайне голосування депутатів відповідної фракції. Наявність іноді різних думок у депутатів однієї фракції – звичайна політична ситуація. Об’єктивні причини не дозволяють депутатам повністю виконувати свої функції.

Також, нещодавно Дмитро Разумков заявив, що у випадку видання президентом Володимиром Зеленським указу про розпуск парламенту, рішення буде виконане. За словами спікера, якщо для розпуску парламенту будуть конституційні підстави, він, як законослухняний громадянин, буде їх виконувати. Однак спікер вважає, що порушення Конституції не буде. На сьогодні підстав для розпуску немає. Але все може змінитися.

Разумков нагадав, що підстави для дострокового припинення повноважень парламенту чітко виписані в Конституції. І станом на сьогодні жодна з них, на його погляд, не може бути застосована до діючої Верховної Ради України.

До слова, екс-керівник Офісу президента Андрій Богдан у вчорашньому своєму великому інтерв’ю Дмитру Гордону, назвав Дмитра Разумкова одним із кандидатів на заміну Володимира Зеленського. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *