Підвищення зарплат – вже! Зеленський повідомив українцям прекрасну новину: вся країна у захваті

Юмор

20 жовтня, під час звернення українського лідера до парламенту країни, глава держави Володимир Зеленський поділився з громадянами приємною новиною — президент публічно пообіцяв, що після вирішення питання з підвищенням зарплати медикам, наступним кроком буде підвищення оплати праці освітян та науковців.

Володимир Зеленський звернув увагу на те, що наша країна повиння намагатися рухатися саме таким шляхом. Про це повідомляється на сайті ОП.

За словами українського лідера, після збільшення зарплат медикам, наступними мають бути освітяни та наші науковці.

“Є одна характерна річ, яка об’єднує всі успішні сьогодні країни. На початку свого шляху всі вони інвестували в освіту та надали їй стратегічного значення”, – заявив глава держави.

Володимир Зеленський також наголосив, що водночас його команда робить усе можливе, аби вирішити проблеми, які існують у всіх ланках української освіти. А це:

  • доступність та якість дитячих садочків;
  • підвищення престижу професії вчителя та заробітних плат;
  • створення сучасної інфраструктури – нових садочків і шкіл;
  • відновлення професійно-технічну освіту, яку руйнували останні 20 років.

Окрім того, глава держави додав, що влада наразі приділяє особливу увагу вищій освіті. За його словами, саме вона повинна готувати конкурентоспроможних професіоналів, які відповідають тенденціям нашої та світової економіки. Також Володимир Зеленський зауважив, що наука має стати пріоритетом для держави.

“Освіта і наука – це галузі, де результат не помітний швидко, але зрештою є визначальним”, – наголосив український президент.

Не можна не згадати про те, державний бюджет-2021 передбачає підвищення мінімальної зарплати, однак представники команди глави держави Володимира Зеленського нещодавно неочікувано для всіх уже запропонували відтермінувати цей процес.

Першим цю пропозицію озвучив очільник комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від “Слуги народу” Данило Гетманцев.

Раніше повідомлялося, що Кабмін вирішив перенести обіцяне підвищення зарплати вчителям на 2022 рік, але в Міністерстві освіти вважають це несправедливим і пропонують підвищити оклад хоча б педагогам Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів.

З такою ініціативою виступив в.о. міністра освіти України Сергій Шкарлет, який заявив, що вже домовився з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем і міністром фінансів Сергієм Марченко про підвищення виплат даній категорії освітян. На своїй сторінці в соцмережі Шкарлет повідомив, що розраховує, що уряд швидко прийме позитивне рішення з цього питання. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *