Просто на кордоні! У Лукашенка наважились: такого ще не було. Його змусили

Юмор

На кордоні між Україною і Білоруссю послу України в Мінську Ігорю Кизиму влаштували огляд всупереч дипломатичній практиці. Він упевнений, що такий інцидент стався через втрату довіри між урядами двох країн.

Про це він заявив в інтерв’ю hromadske.ua.

За його словами, останні звинувачення керівництва Білорусі на адресу України не сприяють встановленню довіри між державами.

“Ось останній приклад. Коли я перетинав кордон, повертаючись на власному транспорті з України, мене оглядали. Дивились мої особисті речі, взагалі не відповідає дипломатичній практиці. Змусили відкрити автомобіль, показати, що лежить в багажнику. Я за 27 років роботи жодного разу не стикався з таким ставленням до посла України”, – зазначив він.

Також дипломат зазначив: «те, що відбулося після виборів, а саме жорстоке побиття людей, до речі і українців, викликає абсолютне неприйняття і моя особиста, і, напевно, всього цивілізованого світу».

У зв’язку з цим, підкреслив дипломат, він не може підтримати такі дії влади Білорусі, «якими б причинами вони не викликалися».

На його думку, це було «надмірне застосування сили проти людей, які вийшли з мирним протестом».

«Звичайно, завжди бувають і провокації, але те, що відбувалося в цілому … Те, що ми шукали людей по всіх цих установ, не могли знайти списки і так далі – я вперше з таким зіткнувся, чесно скажу. Це викликало у мене подив – що це робиться і для чого. Це некоректно, це неправильно, такого не може бути в цивілізованому світі, в 21-му столітті», – підкреслив Кизим.

Нагадаємо, офіційні контакти між Україною і Білоруссю, як і раніше поставлені на паузу, проте посол Ігор Кизим повернувся до Мінська. Він був викликаний до Києва 17 серпня на консультації після передачі Мінськом затриманих вагнеровцев в Росію. джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *