Просто з-за стін лікарні! Слова Порошенка шокують: сталося невимовне. Країна гуде – не його “заслуга”

Юмор

Петро Олексійович Порошенко, який, нібито, зліг у лікарню з COVID-19, паралельно примудряється звідти роздавати поради президенту і всій зовнішньополітичній службі шляхом написання статей для УП, пише телеграм-канал VESTI.

Екс-президент просторікує про кризу довіри до України на Заході, як ніби втома Європи від постійної брехні, корупції, імітації реформ і банального розкрадання кредитів – це не його пряма “заслуга”.

Порошенко, при якому десятки журналістів опинилися у в’язниці або СІЗО за надуманими звинуваченнями, при якому опозиційні телеканали піддавалися обстрілу, погромам і цілеспрямованим підпаламв, при якому інакомислячих посеред Києва вбивали радикали, при якому направо і наліво за штучними приводами відбиралися ліцензії у нелояльних ЗМІ – цей самий Петро Олексійович раптом перейнявся тим, що при Зеленському, цитуємо: “збільшується тиск на ЗМІ”.

Подібним нудотним лицемірством, абсолютно типовим для Порошенка, просякнута вся стаття, яка в іншому абсолютно непримітна і за змістом просто повторює традиційні порохоботскі методички.

Петро Олексійович, ви там вже визначтеся, ви хворієте чи ні? Дотримуйтесь постільного режиму і рекомендацій лікарів, не перенапружуйтеся, пишучи статті для Української правди, бережіть здоров’я (знадобиться для судових процесів) і, головне, глибше дихаєте. А то COVID-19 штука підступна – особливо з вашим віком, букетом хвороб і іншими показниками …

Нагадаємо, Порошенко дав Зеленському поради перед самітом “Україна-ЄС”. Він радить Зеленському пам’ятати, де справжні друзі України, а де вороги.

“Конче важливим є у Брюсселі зробити все для зміцнення довіри з лідерами ЄС. ЄС не “зовнішній управитель”, а наш майбутній дім. ЄС це дійсно не банкомат, а принципи”, – наголошує Порошенко.

“В Брюсселі з вами говоритимуть справжні союзники України, які вболівають за нашу незалежність, суверенітет, територіальну цілісність та економічне процвітання. Тому перше й основне завдання делегації – придати нове дихання проукраїнській європейській коаліції, відновити проукраїнський драйв в Євросоюзі. Під час саміту має голосно пролунати ідеологія європейської єдності та солідарності з Україною. Солідарності у боротьбі з агресором та у впровадженні складних та комплексних реформ”, – пише Порошенко.

Він вважає, що українська делегація має представити союзникам свою стратегію щодо встановлення миру на Донбасі та деокупації Криму і скоординувати шляхи посилення політичного та санкційного тиску на Росію.

“Треба більше санкцій, більше залучення ЄС до відбудови Донбасу, більше спільної протидії повзучій анексії Азовського моря і Керченської протоки, та російській пропаганді! Нема іншого варіанту, крім як повертатися до дорожньої карти Мінських угод і до питання про блакитні шоломи ООН на окупованій частині Донбасу”, – переконаний п’ятий президент.

Порошенко також наголошує на необхідності втілення в життя ідеї галузевих союзів з ЄС.

“Передусім у таких секторах як єдиний цифровий ринок, енергетична інтеграція, торгівля і митне співробітництво, а також, безперечно, асоціація з Шенгенською зоною. Всіляко підтримую ідею приєднання України до “Європейської зеленої угоди”. На власному досвіді реалізації безвізу знаю, що наявність великої мети окриляє і мобілізує і політичний клас, і все суспільство. Щоб рухатися вперед до членства в ЄС, нам потрібні постійні проекти з чіткими планами, зрозумілими проміжним цілями і взаємними зобов’язаннями”, – переконаний лідер “Європейської Солідарності”. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *