Просто зараз! У Зеленського відсікли шокуючу заяву, Лукашенко замішаний: неочікувано для всіх

Юмор

Команда глави держави Володимира Зеленського неочікувано для всіх заявила, що бачить прямий зв’язок між позицією України щодо ситуації в Білорусі та діями Росії на Донбасі.

У Офісі Президента переконані, що різка реакція може призвести до ескалації на фронті та зриву перемир’я.

На Банковій звертають увагу на те, що наразі наша країна перебуває в більш вразливій позиції, ніж Євросоюз, а тому може дозволити собі набагато менше.

“У нас з однієї сторони – Донбас, з іншої – Крим, з третьої – Молдова з Придністров’ям, а на півночі – понад тисяча кілометрів кордону з Білоруссю”, — нагадала команда Володимира Зеленського.

Окрім того, в Офісі президента наголосили, що в усіх цих випадків справа з одним геополітичним гравцем – Росією. Держава позиціонує себе як фактичного “менеджера” ситуації в Білорусі. “Тому ми можемо дозволити собі менше, ніж ЄС”, – зізнається команда Володимира Зеленського.

Варто звернути увагу на те, що нещодавно глава держави провів закриту нараду з силовиками щодо Білорусі. Згідно з останніми даними, вони проаналізували внутрішньополітичну ситуацію в Білорусі, а також зовнішні чинники, які можуть вплинути на розвиток післявиборчих подій; провели оцінку всіх можливих сценаріїв подальшого розвитку внутрішньополітичного загострення в Білорусі, зокрема, різних типіви ескалації “з огляду на так звані гібридні типи світових конфліктів, а також проаналізували ризики безпосередньо для нашої країни, які виникають у зв’язку з тим чи іншим розвитком ситуації.

Варто зазначити, що 19 серпня виконуючий обов’язки президента Білорусі Олександр Лукашенко вкотре закликав керівництво західних країн, які його засуджують, не лізти в чужі справи, а займатися своїми.

“Я хочу, щоб це вони почули. Вони збираються провести сьогодні або завтра нараду на рівні чи то МЗС, чи то керівників Європейського Союзу. Я б просто їм порадив: перш ніж тикати пальцем в нас, внесіть до порядку денного своїх нарад питання “жовтих жилетів” у Франції, жахливих заворушень в США”, — заявив Лукашенко.

Варто зазначити, що Меркель екстрено вирушає до Макрона через ситуацію в Білорусі. 20 серпня офіційно стало відомо, що у другій половині дня лідерка ФРН Ангела Меркель вирушить до Франції на запрошення президента Еммануеля Макрона. Згідно з останніми даними, канцлерка зустрінеться з французьким лідером в його літній резиденції Форт Брегансон поблизу Тулона.

Політики мають намір детально обговорити європейські та міжнародні питання. Найбільшу увагу сторони приділять мітингам та протестам в Білорусі, а також пандемії коронавірусу. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *