Почалось! Склав повноваження. Лукашенко зробив це: новий уряд на підході

Юмор

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що новий склад уряду «в основному сформований». ЦВК Білорусі визнав його переможцем на президентських виборах.

Про це повідомляє “Страна.ua”, посилаючись на “БелТА”.

“Уряд, як зазвичай, після обрання президента складає повноваження, треба підготувати всі документи, зараз же підписати їх, вивірити і доручити уряду продовжувати свої повноваження до формування остаточного складу уряду. При цьому треба мати на увазі, що ми задовго народу сказали, що ми формуємо уряд і показуємо, з ким президент буде працювати після виборів “, – сказав він.

Також Лукашенко уточнив, що оновлений склад уряду “в основному сформований”, проте можливі невеликі коректування.

“Може бути, будуть якісь нюанси. Я тільки що говорив з Романом Головченко (глава уряду – Ред.). Він на місці, працює, всі готові працювати. Так що уряд функціонує. Треба формалізувати це, щоб юридичну силу мало. Тому указ треба відпрацювати і зараз же внести “, – розповів він.

Разом з тим, Лукашенко звернувся до глави Адміністрації президента Наталії Кочанова підключатися до роботи з формування уряду.

Нагадаємо, в Білорусії 9 серпня пройшли президентські вибори. ЦВК визнала переможцем Олександра Лукашенка (80,1%). Після цього в країні почалися масові протести із зіткненнями з правоохоронними органами. Демонстранти вважають переможницею Світлану Тіхановском (10,1%). Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *