Почалось! Лукашенко прийняв вольове рішення: цього чекали дуже довго

Юмор

У ніч на 14 серпня з ізолятора тимчасового утримування на вулиці Окрестіна в Мінську і з в’язниці в Жодіно почали випускати затриманих на мітингах 9-12 серпня. Як пише білоруська служба Радіо Свобода, деякі містилися у в’язниці в Жодіно були доставлені туди без суду в столиці.

Випускати затриманих на акціях протесту людей з ЦІП (центрального ізолятора підпорядкування) на Окрестіна почали приблизно о 22:30. Очікують їх рідні і близькі розповідають, що в перші півгодини випустили приблизно до 30 осіб. Люди, які шукають своїх близьких, показували фотографії вийшли в надії, що їх бачили в одиночній камері.

TUT.BY повідомляє, що незважаючи на пізній час, навколо ЦІП в очікуванні близьких стояло дуже багато людей. Під’їжджали водії-добровольці, які пропонували підвезти тих, хто виходить з центру. Волонтери привезли ковдри і їжу.

О 1:20 ночі біля ЦІП з’явився заступник міністра внутрішніх справ Олександр Барсуков, повідомляє TUT.BY. Він переговорив з фотографами і швидко пішов до чорного джипу. Журналісти поцікавилися, скільки затриманих сьогодні відпустять. “Всіх”, – сказав він на ходу. На питання про знущання над ув’язненими на Окрестина відповів, що “ніяких знущань не було”.

Міністр охорони здоров’я Білорусі Володимир Каранік на зустрічі з медиками заявив:

“Про факти переведення затриманих в медустанови зі слідами тортур не знаю”.

“Белсат” повідомляє, що затримані учасники мітингу були також звільнені зі слідчого ізолятора Жодіно. За словами волонтерів, на даний момент звільнено 119 осіб. Затриманих випустили з СІЗО Жодіно близько 4 години ранку.

Повідомляється також, що були відпущені всі затримані журналісти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *