“Постріл собі в ногу!” Поки Порошенко в лікарні – гучний скандал: побачили всі. Просто в центрі Києва

Юмор

Лідер молодіжної організації партії “Євросолідарність” Динара Хабібулаєва показала передвиборчий ролик партії, де йдеться про хаотичну забудову Києва, яка ведеться в останні роки. Відеоролик показаний на офіційній сторінці “Європейської солідарності в Києві”. Вони розкритикували будівництво будівлі театру на Андріївському узвозі, роботи в якому велися за рахунок бюджету під час перебування при владі команди Порошенко.

Про це Олена Лукаш, міністр юстиції України часів Віктора Януковича заявила в своєму Telegram-каналі.

“Отримую особливе задоволення від агітації партії Порошенко проти Кличка, за якого Порошенко так пристрасно агітував в 2014 як за супер мера. Але щоб партія Порошенко агітувала проти театру Порошенко! Це свіжий і екзотичний хід. Молодці”, – написала вона, опублікувавши відповідний пост активіста Дениса Івасенко.

“Партія Порошенко показала побудований Порошенко театр як приклад хаотичної забудови і руйнування Києва. Це постріл собі в ногу”, – написав він раніше в соцмережах.

Йдеться про будівлі, побудованій навпаки будиночка Булгакова на Андріївському узвозі в Києві.

Нагадаємо, на урочистій церемонії відкриття відреставрованому театру в 2017 році були присутні президент України Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, мер Києва Віталій Кличко і міністр культури Євген Нищук. Останній розповів, що через тиждень привезе в Театр на Подолі чотирьох міністрів культури європейських країн на міжнародну конференцію з розвитку креативних індустрій.

На реконструкцію недобудови, покинутого двадцять років тому, компанія Roshen витратила 174 млн грн. Про це її широкому філантропічних жесті сповіщає табличка на фасаді.

Театр ще влітку був готовий до відкриття. Його художній керівник Віталій Михайлов планував з театральним продюсером Владом Троїцьким зробити на старті таку красиву акцію – пустити на майданчик зарубіжну театральну програму ювілейного Гогольфесту, яка б показала весь блиск і міць технічної начинки сцени.

Кияни вважали фасад споруджуваного театру тимчасовим, що приховує під собою нову будівлю, тому, коли стало ясно, що це і є реконструйований театр – піднялася хвиля обурень. Будівля, побудована в вибиває з ряду інших будинків Андріївського узвозу стилі, викликало шквал критики. Його порівнювали з крематорієм, МАФом, вантажним контейнером та іншими далекими від мистецтва і архітектури речами. Незадоволені і зовсім вимагали знести цю будівлю. Громадськість, яка вважала, що фасад виглядає потворно і ще з осені потрібно було або надати йому історичний вигляд, або застосувати радикальний захід і знести всі будівлі. 

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що п’ятий президент Петро Порошенко захворів на коронавірус. У політика також цукровий діабет.

3 жовтня стало відомо, що Порошенка шпиталізували. Також захворіла його донька. Зараз він знаходиться в лікарні. Лікарі повідомляють, що у політика двостороннє запалення легень. Тоді як донька Євгенія, легше переносить хворобу. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *