Погляньте, що там робиться! Негайно! Лукашенко підвів війська до кордону, б’є страшну тривогу: сам поїхав

Юмор

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув на воєнний полігон в Гродно. Раніше до кордону з Литвою і Польщею завезли білоруську військову техніку та оголосили про масштабні навчання Збройних сил.

Про це повідомляє Белта.

За його словами, проти Білорусі використовують сценарій кольорових революцій із застосуванням зовнішнього фактора.

“Все зрозуміло. Як ми і припускали, все йде за планом кольорових революцій з порушенням внутрішньополітичної ситуації в країні. Оригінальність і особливість ситуації полягає в тому, що підключений зовнішній фактор, буває не завжди. Зазвичай вони розкручують всередині, скидають діючу владу”, – сказав Лукашенко.

Лукашенко вважає, що опоненти намагаються розосередити сили білоруських військових і правоохоронців, відвернути від внутрішньої ситуації й напружити на зовнішньому кордоні. При цьому він заявив про активізацію бандитизму у суспільстві.

«Війська підтримка (опонентів) очевидна – пересунення військ НАТО до кордонів. Вони всі рухаються до того, щоб затягнути сюди нібито нового президента», – заявив Лукашенко.

Він стверджує, що опоненти нібито покликали в країну військових НАТО, щоб захистити населення. Лукашенко назвав ці дії та відповідні заяви західних країн «прямим втручанням у ситуацію в Білорусі».

«Мова йде про фінансування, витягування нас на перемовини з ОБСЄ – зрозуміло, для чого вони це роблять», – додав Лукашенко.

Він доручив Міноборони й військовому командуванню вкласти всі зусилля, щоб «захистити насамперед західну перлину Білорусі з центром у Гродно».

«Із застосуванням найжорсткіших заходів з захисту територіальної цілісності нашої країни», – наголосив Лукашенко.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *