Ось і догралися!Зеленський страшенно злий! Просто з лікарні – буде жорстка нарада. Банкову трясе – бунти по всій країні

Юмор

Зеленський злий і на нараді з мерами буде «жорстка розмова» з тими, хто «качає». Про це пише тг-канал “Легітимний” з посиланням на власні джерела.

Джерело доповнює, що Кличко буде на боці Офісу Президента.

Також вказує, що децентралізація під загрозою. Офіс Президента бачачи ці «каруселі» ніколи не розширить повноваження регіонів, а тільки зробить так, щоб вони стали більш контрольовані.

І це все цілком закономірно, після того, як місцева влада саботували карантин “вихідного дня”.

Раніше “Легітимний” писав,, що мера Львова Андрія Садового «лякають» кримінальною справою, а також відновленням «старих справ» якщо він продовжить «качати» кейс «антикарантин вихідного дня».

Зараз Садовій придумав «схему», що у Львові тепер суботи та неділі визнані робочими. На думку мера міста, таким способом він обійшов проблему «карантину вихідного дня» і ресторани, кафе, фітнес центри і т.д., закриватися тепер не повинні.

А ось цікавими новинами з цієї ситуації ділиться тг-канал “Жінка з косою”.

“У кулуарах пішли чутки, що Офіс Президента розумів, що карантин вихідного дня – це фальстарт і він принесе багато хейту, але як розповів нам джерело – це гра в довгу.
Офіс Президента себе «страхує», щоб зробити винними регіональні еліти, «бізнес» і суспільство, яке саме допустило те, що вже «наближається». Нібито ОП хотіло як краще «врятувати» всіх, але винні будуть місцеві еліти, бізнес і самі люди, а не ОП, яке вибрав не вірну стратегію ще навесні 2020 року, коли у нас локдаун був таким довгим, коли він не потрібен був. Це спроба змістити акцент з весняного “свого зашквара” на осінню помилку регіональних еліт і бізнесу “. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *