Ось і все! Просто у цю хвилину! Надважливе рішення кабміну – тепер офіційно! Важливо знати кожному – “повний локдаун”

Юмор

Кабінет Міністрів України прийняв рішення ввести карантин вихідного дня, починаючи з 14 листопада.

Про це стало відомо в ході засідання уряду 11 листопада, яке транслювалося на YouTube.

Нові обмеження будуть діяти два дні на тиждень з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу зазначив, що протягом останнього місяця в Україні фіксувалося експоненціальне зростання кількості хворих COVID-19. Отже, істотно збільшилося навантаження на лікарні та українських лікарів.

“Десятки країн Європи з потужними медичними системами вводять нові локдауни. Великобританія, Франція, Італія, Польща, Німеччина, Чехія – всі вони йдуть на посилення карантинних заходів, щоб розірвати ланцюг захворюваності. Економіка України не витримає повного локдауна”, – сказав глава Кабміну.

“Саме тому уряд і МОЗ, разом з епідеміологами, аналітиками, представниками бізнесу почали шукати оптимальний варіант додаткових карантинних обмежень. Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови №641, які передбачають введення в Україні карантину вихідного дня”, – додав він.

Уряд відновить і розширить програми підтримки бізнесу, які діяли при введенні карантину навесні.

Йдеться про такі програми підтримки:

  • Компенсація частини зарплати робітників у зв’язку з простоєм виробництва;
  • Виплати на дітей фізичних осіб підприємців;
  • Разом з Торговою палатою обробляємо спрощений механізм реалізації підтримки в форс-мажорних обставин у зв’язку з карантином вихідного дня;
  • Програма кредитів для бізнесу “5-7-9”. Також запропоновано програму під 0%, яку фінансуватиме держава за рахунок держбюджету.

Також міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав кращий спосіб зупинити розповсюдження коронавірусу, повідомляє телеграм-канал Легітимний Live.

Міністр охорони здоров’я Степанов: найкращим способом зупинити поширення коронавірусу є повний локдаун на 3 тижні, щоб медична система витримала навантаження, але виходячи з розрахунків Мінекономіки, ми не можемо собі цього дозволити

Також в телеграм-каналі “Политика страны” відзначили і інший пропонований міністром варіант виходу з ситуації, що склалася.

Глава МОЗ Степанов на засіданні Кабміну запропонував новий варіант локдауна: відмова від адаптивного карантину і перехід на загальнодержавний карантин з “помаранчевим” рівнем для всіх територій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *