Ось це так поворот! Путіну таке точно не сподобається. Зеленський таки це зробив. Несподівані новини з Британії

Юмор

Україна підписала з Великою Британією меморандум про співпрацю у військово-технічних сферах.

Документ передбачає фінансування Британського експортно-кредитного агентства в розмірі 1,25 млрд фунтів (понад 1,5 млрд доларів), повідомляється на сайті Офісу президента.

З української сторони свій підпис поставив міністр оборони Андрій Таран, з британської – державний секретар із питань оборони. Водночас був присутній президент України Володимир Зеленський, який перебуває з візитом у Великій Британії.

“Зокрема, меморандум передбачає співпрацю в оборонній сфері. Важливим є залучення фінансування Британського експортно-кредитного агентства в розмірі 1,25 млрд фунтів стерлінгів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що документ істотно підвищить ефективність і зменшить терміни реалізації спільних проєктів в оборонній сфері, що є критично важливим в умовах загострення ситуації в Чорноморському регіоні.

Зі свого боку Таран пояснив, що йдеться про постачання сучасних зразків військової техніки і новітнього високоточного озброєння, налагодження виробництва окремих видів військової продукції в Україні, а також будівництво об’єктів базування ВМС України.

“Реалізація цих проєктів дозволить значно посилити спроможності і бойовий потенціал українського флоту, сумісність вітчизняних ВМС із військово-морським компонентом держав-членів НАТО. Крім того, розраховуємо, що це стане драйвером відновлення суднобудівної галузі України та дозволить залучити в нашу економіку сучасні технології”, – наводить його слова сайт Міноборони.

OBOZREVATEL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *