Ось тепер тримайтеся! Щойно! Заява Степанова вразила українців. Ось, що тепер на нас чекає…

Юмор

Локдаун в Україні, який розпочався 8 січня, потрібно буде продовжити.

Про це в ефірі “24 каналу” заявив міністр охорони здоров’я країни Максим Степанов.

За словами глави відомства, для продовження локдауну в таких обставинах, як зараз, є всі підстави.

Як зазначив міністр, в Україні були січневі свята, які супроводжувалися масовим святкуванням за участю великої кількості людей. Також українці їздили до родичів, багато переміщалися. Усе це “потенційно дуже сильно вплине” на зростання кількості хворих на COVID-19

Окрім цього, Степанов додав, що щорічно фіксують сезонне збільшення кількості хворих на грип, яке починається саме в січні. Водночас грип передається так само, як коронавірус, і має схожі ускладнення.

“Іноді вони потребують лікування в закладах охорони здоров’я. І ми зацікавлені в тому, щоб не було в жодному разі критичного навантаження на медичну систему”, – резюмував глава МОЗ.

Із 8 січня до 24 січня через спалах коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні буде діяти “карантин зимових канікул”. У цей період заборонено роботу закладів громадського харчування, торговельних центрів, спортзалів, непродовольчих ринків, закладів освіти (окрім дитсадків).

Станом на 12 січня в Україні коронавірус підтвердили в 1 124 430 осіб (із них 5116 – протягом минулої доби), 20 019 хворих померли, а 812 368 – одужали. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *