Ось тепер тримайтеся! Кабмін вводить жорстку заборону, по кому карантин вдарить з новою силою: “протягом 30 днів не можна…”

Юмор

Кабмін має намір заборонити в’їзд в Україну з країн, які потрапляють в “червону” зону епідемічної небезпеки

Як передає Politeka.net, таке рішення члени уряду прийняли 25 серпня в ході селекторної наради, повідомляє прес-служба офісу президента. Приводом для нової заборони стало значне зростання захворюваності китайським вірусом по всьому світу.

В даний час Кабмін розробляють нові правила (регламент), за якими іноземці зможуть в’їжджати на територію України. Згідно з планами, протягом 30 днів не можна буде перетинати український кордон громадянам країн, які знаходяться в “червоній” карантинній зоні. Уточнюється, що заборона не торкнеться водіїв транзитного транспорту і представників гуманітарних місій. Чиновники поки не розкривають, на якому етапі йде робота і коли саме заборона набуде чинності.

Поки ж всім пасажирам, які прибули в Україну з “червоної зони” потрібно протягом доби пройти тест методом ПЛР, надати результати такого дослідження, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин до в’їзду, або ж пройти 14-денну ізоляцію. Список країн по зонах постійно оновлюється.

Тим часом, з 24 серпня всередині України теж діють нові обмеження. Зокрема, змінилися зони карантину на наступні 14 днів. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *