Ось тепер доведеться розщедритись. За дрібну помилку – штраф! Для водіїв ввели нове покарання! Деталі

Юмор

Підставою для зупинки і затримання поліцією автомобіля тепер є брудні номерні знаки. Закон забороняє водієві керувати транспортним засобом, якщо номери не розпізнаються на відстані в 20 метрів, пише Перший діловий.

За перше порушення для «грязнуль» передбачений штраф в 170 гривень. При повторному порушенні протягом року водієві загрожує штраф в 255 гривень або громадські роботи протягом 30-40 годин.

Однак юристи попереджають автомобілістів, що підставою для штрафу може бути тільки фото- і відеофіксація номерів інспектором поліції. Крім цього, повинні бути проведені заміри відстані, з якого було зроблено фото.

Якщо таких доказів у правоохоронців немає, то накладення штрафу можна оскаржити.

Нагадаємо, що в Міністерстві внутрішніх справ України збираються заснувати спеціальний законопроект щодо порушників правил дорожнього-руху, які в разі поганої поведінки на дорозі, будуть позбавлені прав водіння. Про це повідомляє прес-служба відомства на сторінці міністерства в Facebook.

Як прокоментував заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, якщо у водія набереться більше 10 проступків за порушення ПДР, у нього будуть відніматися права до моменту повторного складання іспиту на можливість вести машину.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *