Особисто зробив це! Разумков приголомшив – ось як треба. Він терміново відбув

Юмор

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков у Чернігові відвідав ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант». Він оглянув виробничі цехи та ознайомився з роботою підприємств, їх матеріально-технічною базою.

«Сьогодні ми з керівництвом профільних комітетів поспілкувалися з бізнесом і почули проблемні питання, які хвилюють підприємців. Є низка ініціатив, як от законопроект щодо технопарків, що входять до сфери відповідальності Верховної Ради, і ми будемо зі свого боку намагатися оперативно такі питання розглядати та надавати бізнесу підтримку», – підкреслив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також зауважив, що безпосереднє спілкування з представниками бізнесу допомагає краще відчути його потреби та проблематику, визначити кроки, що допоможуть підприємствам не втрачати людей та розвиватися.

«Сьогодні в умовах пандемії та економічної кризи кожен починає боротися, в першу чергу, за національні інтереси. Через це зростає конкуренція на ринку, і влада має також враховувати це у своїй роботі й створювати умови, які допомагатимуть як іноземному інвестору, так і українському», – наголосив він.

Голова Верховної Ради зазначив, що для України інтереси власних громадян та підприємств стоять на першому місці.

Варто зазнати, що ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» засноване австрійською компанією «PET Technologies Europe GmbH», керівництво якої має багатий багаторічний досвід в розробці та продажі видувного обладнання та прес-форм у всесвітньо відомих компаніях, а також у власних розробках, успішно реалізованих в проектах в країнах Західної та Східної Європи. Продукція підприємства експортується до 45 країн світу, включаючи Мексику, Канаду і США.

ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» виробляє та реалізує швейні вироби: штани, костюми, піджаки, куртки, пальта, напівпальта, сорочки чоловічі та хлопчачі; костюми жіночі, пальта, блузки, сорочки, штани та бриджі, спідниці, сукні, жакети та блейзери. Продукція експортується до Франції, Швеції, Англії, Італії, Польщі та Німеччини.

Варто зазначити, що нещодавно Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що ніколи не тримався і триматися не буде за крісло голови ВРУ. Про це він сказав під час підсумкової пресконференції, яку транслював телеканал ZIK.

Спікер розповів чи готовий він піти у відставку, якщо того вимагатиме президент Володимир Зеленський.

“Щодо відставки є чіткі питання, як це може відбутися. Я ніколи не тримався за крісло і ніколи триматися не буду. ВРУ визначиться, це право ВРУ. Команда визначиться, це право команди. Таких прохань від президента не надходило. Ну, якщо буде – будемо говорити”, – зазначив Разумков.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *